Модельна агенція «Royal Family Models»

Назва компанії
Royal Family Models

Телефон
+38 (067) 603 55 25

Web-site
www.royalfamilymodels.com
www.royalfamily.od.ua

E-mail
royalfamilymodels@ukr.net
royalfamilyua@gmail.com

Адреса
м. Одеса, Олександрівський проспект, 27

Рік заснування
10 років в бізнесі

Сфера діяльності підприємства
Модельний бізнес, шоу-бізнес, fashion-індустрія

Продукція/послуги
Просування моделей/акторів

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Україна

Додаткова важлива інформація про Компанію
«Royal Family Models» — агентство, що швидко зростає та динамічно розвивається. Його створила талановитий продюсер Марина Володимирівна Овчаренко. Компанія є лідером модельної індустрії України і постійно працює на випередження тенденцій і течій fashion-індустрії. Під егідою однойменного конкурсу краси і талантів організували масштабний культурний молодіжний рух «Можливість». Кращі учасники руху зараз співпрацюють зі світовими телевізійними проектами, кінокомпаніями, будинками моди, ведуть авторські проекти і т.д.
У 2015 році агентство зайняло найскладнішу нішу — чоловічий напрямок. З 2016 року зайнялось професійною підготовкою моделей pluse size і їх просуванням. У 2017 році на базі агентства запрацювала школа розвитку творчого потенціалу.
Наші агенти повністю керують кар’єрою професійних моделей / акторів (дівчата, хлопці, діти) і супроводжують їх на кастингах, проектах і міжнародних контрактах.
Цілі агентства: популяризація талановитої молоді країни; пошук нових цікавих осіб і просування на міжнародному ринку індустрії моди і краси; постійне збільшення спектру послуг і поповнення бази міжнародних партнерів.