Наталія Шелепницька

Співачка, актриса, народна артистка України

1. Найяскравіший момент вашого життя

Народження мого сина Андрія.

2. Охарактеризуйте себе одним словом.

Цілеспрямована.

3. Що ви цінуєте в людях найбільше?

Порядність, доброту, щирість, вірність.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

Коли я прийняла рішення, що хочу бути співачкою, я вже розуміла, що мені доведеться від багатьох речей відмовитися: гострої їжі, холодних газованих напоїв, екстремальних видів спорту. Я весь час повинна стежити за своїм здоров’ям, тілом, вести здоровий спосіб життя, тому що в здоровому тілі – здоровий, красивий, сильний голос.

Усі жінки в моїй родині володіють дуже хорошими народними голосами. І коли ми збиралися на сімейні торжества, було доброю традицією співати народні пісні в багатоголоссі.
Таким чином я закохалася в музику, і моя доля була зумовлена, коли моя двоюрідна сестра Галина відвела мене в музичну школу. Я дуже вдячна тим викладачам, які зустрілися на моєму шляху.

5. Ваша доленосна зустріч?

Коли я була зовсім маленькою дівчинкою, заслуховувалися чарівним співом великої співачки і народної артистки Євгенії Семенівни Мірошниченко по радіо і на пластинках.
Через роки я поступила в Національну музичну академію імені П.І.Чайковського в клас, викладачем якого була ця велика жінка. Закінчила основний курс по класу вокалу та аспірантуру.
Також хочу відзначити ще одну доленосну зустріч – з Великим Маестро Лучано Паваротті. Мені випала честь заспівати в дуеті з легендою оперної сцени «Застольну» з опери «Травіата» Дж.Верді. Ви можете собі тільки уявити, які емоції я відчула!

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

Щоб домогтися успіху, потрібно завжди починати з головного – чітко знати свої цілі і впевнено до них йти. Не зупинятися на досягнутому, вдосконалюватися, старанно працювати і розвивати свій професіоналізм.

7. Що для вас є найголовнішим у житті? А що другорядним?

Головним у житті для мене є щастя і здоров’я моєї сім’ї, моїх батьків, друзів.
Я мрію про те, щоб кожна дитина жила у чудовій, благополучній родині, щоб не було дітей-сиріт, а в Україні якомога швидше настав мир.

Другорядним для мене є гроші. Зрозуміло, вони повинні бути, для того щоб можна було реалізовувати свої плани, покращувати своє життя і життя своїх близьких, допомагати тим, хто потребує нашої допомоги. Але гроші не повинні бути самоціллю.

8. Хто з великих жінок вас надихає?

Мати Тереза, Індіра Ганді, Принцеса Діана, Монтсеррат Кабальє, Коко Шанель.

9. Ваш улюблений аромат

J. Del Pozo «Arabian Night»

10. Діяльність

Співачка, актриса, народна артистка України, Посол Миру, професор вокалу.

11. Освіта

Вища. Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського.

12. Знак зодіаку

Водолій.

13. Улюблені книги

Жорж Санд «Консуело», «Графиня Рудольштадт», Павло Загребельний «Роксолана», Олівія Фокс Кабейн «Харизма».

14. Улюблені фільми

«Королева Вікторія», Т.Роббінс «Я не ваш гуру», «Матильда», «Кіборги». «Паганіні».

15. Сімейний стан.

Заміжня.