Ірина Шандуренко

Юрист

1. Найяскравіший момент у вашому житті

Для кожної людини, як мені здається, таких моментів кілька. Для мене перший – це закінчення університету і початок нового, дорослого, більш відповідального життя. Другий – народження дитини. Саме після цієї події життя знаходить нові, більш яскраві фарби.

2. Охарактеризуйте себе одним словом.

Цілеспрямована. Для мене не існує неможливого. Все можна вирішити, навіть найскладнішу, здавалося б, проблему. Ще я вважаю себе оптимісткою, оскільки мене дуже складно образити.

3. Що ви цінуєте в людях найбільше?

Найбільше ціную щирість і коли людина справжня, не «надумана».

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

Вибір професії вийшов «за компанію». Просто було нудно і вирішили з подругами піти на підготовчі курси для вступу на юридичний факультет. А в підсумку – сподобалося, і я втягнулася.

5. Ваша доленосна зустріч?

Вирішальною була зустріч з мужчиною, який зі мною поруч – моїм чоловіком. Після цієї зустрічі все в моєму житті кардинально змінилося.

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

Починати потрібно з бажання! З бажання у всьому: бажання працювати, бажання вчитися новому, бажання не боятися незвіданого, бажання не боятися труднощів, бажання взагалі просто хотіти жити краще!

7. Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?

Головним є взаємини, взаєморозуміння між людьми, які мене оточують і з якими мене зводить робота і повсякденне життя. Хочеться легкості у всьому. На другому місці гроші, адже без них в наш час нікуди. Але вони все-таки не головне.

8. Хто з великих жінок вас надихає?

Багато жінок є в історії і сучасності, які варті уваги і захоплення. Але для мене немає кумирів. Мене надихає саме життя!

9. Ваш улюблений аромат?

Chanel Coco Mademoiselle.

10. Діяльність

Юрист.

11. Освіта

Вища юридична, закінчила Києво-Могилянську академію.

12. Знак Зодіаку

Лев.

13. Улюблені книги

Люблю фантастику, казки. Як колись в дитинстві, хочеться чогось чарівного. У дорослому житті це можна знайти, тільки занурившись в нереальний світ.

14. Улюблені фільми

Їх дуже багато. Складно зупинити свій вибір на якомусь певному або навіть декількох.

15. Сімейний ста

Заміжня.