Наливана Сара

«Мені дуже подобається художня гімнастика. У цьому виді спорту зібрано все найкраще: краса, грація, гнучкість. Він надає мені сил і впевненості в собі»

Місто проживання

Місто Одеса

Рід діяльності, хобі

Художня гімнастика.

Чому я займаюся саме цим

Мені дуже подобається художня гімнастика. У цьому виді спорту зібрано все найкраще: краса, грація, гнучкість. Він надає мені сил і впевненості в собі. Звичайно ж, за цим всім стоять багатогодинні тренування, але це не заважає мені бути закоханою в цей прекрасний вид спорту.

Улюблена книга та автор

У мене вдома дуже велика дитяча бібліотека. З останнього, що я прочитала: «Чарівник країни ОЗ», автор А.М Волков, і «Полліанна» Е. Портер.

Улюблений фільм або мультфільм

«Красуня і Чудовисько»

Кумир

Мої кумири – це моя сім’я: тато і мама.

Про себе.

У свої 6 років Сара вже багато у чому досягла успіху: стала Першою Міні-Принцесою Одеси 2016 року, Третьою Міні-Принцесою України 2017 года. Неодноразово займала перші місця на змаганнях з художньої гімнастики. Вивчає англійську мову. Вільний час дівчинка теж проводить активно: катається на лижах, ковзанах і роликах. Любить подорожувати з батьками і дізнаватися для себе щось нове.

Що люблю поїсти

Я дуже люблю пасту карбонара і шоколадне морозиво.

Улюблена цитата

Зробив діло – гуляй сміло.

Плани на майбутнє

Мої плани на майбутнє: прославляти своє місто і свою країну, піднімати український прапор на чемпіонатах з художньої гімнастики.