Муравська Маріанна

«Моя мрія – побувати в Парижі і відчути аромат великих художників, відвідавши знаменитий Лувр»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

На даний час займаюся в школі-ліцеї «Чорноморський», де надзвичайно доброзичлива атмосфера для навчання і творчості. Із задоволенням співаю – у студії «Зірочка», в ансамблі «Фабричка», беру участь у пісенних проектах. Обожнюю тварин, у мене є кролик на ім’я Пушоня, черепашка. А улюбленець Джуді (маленький собака-алабайчик) – це мій найкращий подарунок на День народження. А малювання – це моє найулюбленіше захоплення.

Чому я займаюся саме цим

Я малюю, бо мені це подобається… Мене це надихає …

Улюблена книга та автор

Майкл Бонд «Все про ведмедика Паддінгтон»

Улюблений фільм або мультфільм

Фільм «Гаррі Поттер».

Кумир

Немає кумира

Про себе.

Захоплюватися малюванням Маріанна почала… з річного віку. Спочатку це були пальчикові фарби, а у 2 роки пензлик та гуаш стали невід’ємною частиною малювання – на аркуші впевнено з’являлися милі метелики і тваринки… Тому, щоб розвинути обдарування, у 3-річному віці почала займатися з викладачем училища імені Грекова. Згодом, у Лос-Анджелесі, дівчинка потрапила до дивовижного і дуже талановитого викладача з малювання Андраніка Дайбаяна (Andranik Daibyan). Він і його атмосфера в студії «New Renaissance» надихали і направляли її творчість і шліфували талант. Тож не дивно, що вже у 6 років її мистецькі роботи брали участь у престижній виставці в West Hollywood.

Що люблю поїсти

Мені дуже подобаються тайська і китайська кухні.

Улюблена цитата

Роби, що любиш, і люби те, що робиш.

Плани на майбутнє

Моя мрія – побувати в Парижі і відчути аромат великих художників, відвідавши знаменитий Лувр … А також – побувати в Італії і побачити шедеври видатних митців.