Людмила Косая

Ведуча заходів, телерадіоведуча

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Ведуча заходів, телеведуча, радіоведуча. У бізнесі більше 2 років.
Займаюся цим, тому що отримую колосальне задоволення від своєї роботи. Особливо люблю не камерні заходи, а великі, відкриті майданчики. Це і міські свята, і заходи Odessa Super Cars Run (OSCR). На міських заходах мені дуже приємно стояти на одній сцені з мером нашого міста. Для OSCR подвійно приємно працювати, адже туди приїжджають розумні, інтелігентні, освічені й успішні люди. Це в основному власники великого бізнесу, які захоплюються дорогими авто. Це досвідчена і вимоглива публіка. Щоб провести для них інтерактив, я завжди ретельно готуюся.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Коли задумалася над тим, в якій діяльності я змогла б себе реалізувати найкраще, то ідея бути ведучою заходів видалась мені найкращою. Я люблю людей, спілкування, красиву грамотну мову, атмосферу свята, вечірки. Чому б і ні?

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Мій чоловік часто у відрядженнях. Але у мене є велика сім’я, яка мені допомагає з вихованням дитини. Мій 6-річний син дуже активний, ходить на підготовчі курси до гімназії, займається карате і футболом, приносить медалі. Я вчу його бути вихованим і галантним. Особливо з дівчатками. Він знає, що треба подавати руку, відкривати перед дівчатками двері. Робота не заважає мені ростити добре вихованого маленького чоловіка.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Важливо ніколи не здаватися і ніколи не опускати руки. Всупереч якимось сумнівам, невдачам. Нічого не дається без зусиль. Ось книги, наприклад. Якщо я почала читати книгу, а вона мені не подобається, я все одно її дочитаю. Ніколи ще не залишала недочитаною жодної книги. Я прийняла рішення, значить я повинна тримати своє слово і все доводити до кінця. Я беру відповідальність за свій вибір. Навіть в таких дрібницях, як дочитати книжку або додивитися фільм.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Я хочу організувати щорічний фестиваль. Хочу ідеально опанувати англійську, щоб у майбутньому вести Євробачення. Я зараз отримую другу вищу освіту, вчуся на магістра права. Тому у мене в планах – дописати диплом і закінчити навчання. Я вже навіть вела власну справу в суді. І виграла її. Можна сказати, тренувалася.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я володію великим ступенем самокритичності. Якщо я знаю, що у мене в якомусь моменті є недолік (якась помилка або недоробка), то я не сприймаю похвали на свій рахунок, пов’язаної з цим моментом. Тому у мене не буває таких «простоїв» через те, що втрачається віра або натхнення. Коли я закінчую одну справу, то відразу ж біжу виконувати іншу. Мені завжди здається, що я роблю дуже мало і завжди є багато напрямків, багато справ, які мені ще належить освоїти, виконати. У мене просто немає часу перебувати в зневірі.

Хто для вас є найбільш значущою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мама і тато. Моя мама – енергійна жінка, яка володіє колосальним терпінням і витримкою. А батько – стрижень, вольова і справедлива людина, він користується великою повагою серед усіх, хто його знає.

Ваша доленосна подія в житті?
Прочитання книги «Правила життя успішних людей» Дейла Карнегі. Тепер це моя настільна книга.

Чим ви любите займатися у вільний час?
У мене немає вільного часу. Я не можу собі дозволити полежати і подивитися серіал, наприклад. Я люблю займатися йогою. Але я не можу це назвати вільним проведенням часу. Я цілеспрямовано їжджу на йогу, витрачаю на це час. Але зате вона надає мені сили. Я виходжу після заняття – і просто літаю.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність, розум, намагаюся спілкуватися з людьми успішними і продуктивними, яким є що сказати. У людей можна багато чому повчитися, тому не люблю витрачати свій час на тих, хто намагається мене зайняти порожньою балаканиною.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
«Правила життя успішних людей» Дейла Карнегі, «Бідний тато, багатий тато» Роберта Кіосакі, «Записки юного лікаря» Михайло Булгаков. В основному, люблю читати літературу з особистісного росту і художню.

Що зробило вас сильною?
Життєві труднощі, які довелося подолати.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Я почала боротися зі своєю надмірною самокритичністю і перфекціонізмом. Навчилася отримувати задоволення від моменту «тут і зараз».

Що вас надихає щодня йти вперед?
Нові емоції.

Цитати: «Хочу вести Євробачення»
«Важливо ніколи не здаватися і ніколи не опускати руки. Всупереч якимось сумнівам, невдачам. Нічого не дається без зусиль»