Либкіна Софі

«Мрію стати дизайнером одягу, відкрити своє Бюро з видом на Сену та Ейфелеву вежу»

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Школярка. Хобі – плавання, танці, катання на роликах, малювання.

Чому я займаюся саме цим

У мене багато захоплень, і мені подобається їх чергувати відповідно до настрою. Наприклад, у гарну погоду люблю з друзями кататися на роликах. Мені це легко далося з першого разу, на відміну від велосипеда, з якого я впала прямо в магазині. Тому велосипед – це не моє, а ось з роликами відчуваю себе як риба у воді. Можу кататися годинами, відчуття, ніби я літаю, дуже підходить, щоб паралельно мріяти.

Улюблена книга та автор

Майкл Бонд «Пригоди Паддінгтона».

Улюблений фільм або мультфільм

Обидві частини фільму «Пригоди Паддінгтона».

Кумир

Габріель Бонер (Коко) Шанель

Про себе.

Софі обожнює вивчати французьку мову, все більше удосконалюючи володіння нею. Уміє і любить експериментувати з продуктами, створюючи свій авторський варіант традиційних страв. Найбільший інтерес у неї викликає опрацювання енциклопедій про тварин, особливо про ведмедів (до речі, дівчина зібрала ексклюзивну колекцію плюшевих ведмедів). Змалечку навчилась шити одяг ведмедям і лялькам, тож тепер дитячі напрацювання вдало конвертувались у хобі зі створення дизайну одягу – з урахуванням дитячих вікових особливостей. Освоює премудрості дизайнерської майстерності. Надихається шедеврами світових рокових композицій у виконанні визнаних зірок : Фредді Меркьюрі, Стінга, Earth/Wind & Fire. Полюбляє ходити в гості, подорожувати.

Що люблю поїсти

Дуже поважаю піцу Маргариту на найтоншому коржі з соусом песто і смачною зеленою оливковою олією, зовсім не відмовлюся від бургера з яловичою котлетою прожарювання медіум, завжди безпрограшний варіант – домашній суп з фрикадельками і плитка молочного на десерт.

Улюблена цитата

«Мода – це архітектура, головне – пропорції», – Коко Шанель.

Плани на майбутнє

Так хочеться стрибнути в море з пірсу цього літа!
А за великим рахунком – найперше планую здати іспит з французької (рівень B2). Мрію стати дизайнером одягу, відкрити своє Бюро з видом на Сену та Ейфелеву вежу.