Лібкіна Міа

«Обожнює співати, танцювати, готувати сніданки-сюрпризи, поки всі сплять, подорожувати на автомобілі з сім’єю»

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Без 5 хвилин школярка. Улюблене хобі – верхова їзда, малювання, танці.

Чому я займаюся саме цим

Чому я займаюся верховою їздою? Тому що це найкраще, що можна було б придумати для мене. Коні дуже красиві і розумні, це справжні мої друзі. Їх у мене кілька: є Моцар, Ескіз (я кличу його Кіс-Кіс), а найулюбленіша конячка – Дарсі, і її я теж ласкаво зву інакше – Мишкою. Коли я приїжджаю в конющню, спочатку чищу їх, роблю зачіски, тільки потім катаюся. Мої улюблені стилі – галопом, кар’єром і риссю, а ось кроком мені нудно. А в кінці я завжди годую яблуками з долоньки. Це дуже лоскотно і приємно.

Улюблена книга та автор

Улюблена книга – «Як влаштовані тварини» Ніколи Кухарської. А якщо чесно, то я поки що більше люблю, щоб мені мама читала, а я із задоволенням слухаю.

Улюблений фільм або мультфільм

Улюблений мультфільм – «My little pony».

Кумир

Серед кумирів – Монатік, OPENKIDS, «Время и стекло».

Про себе.

Міа народилася в Одесі липневого сонячного дня, тому літо – її улюблена пора року. Обожнює співати, танцювати, готувати сніданки-сюрпризи, поки всі сплять, подорожувати на автомобілі з сім’єю, грати з друзями у дворі до пізнього вечора, дивитися документальні фільми про акул і скорпіонів, робити зачіски і безалкогольний мохіто, а також їсти цукерки, обніматися з мамою і дивитися сімейні фільми.

Що люблю поїсти

Раки, краби, восьминоги… і кавун.
А ще – курячий биток, який готують у садку.

Улюблена цитата

Я їх поки не знаю. Але люблю такий вислів – «чим швидше сон прийде, тим швидше ми прокинемося». Він присвячений обідньому сну, а я його терпіти не могла в садку. Зараз вже не сплю в обід, а фразу запам’ятала. А першою думкою було просто сказати – я люблю свою сім’ю !!!

Плани на майбутнє

Стати художником, малювати коней і натюрморти. І, звичайно ж, мати свою кінну ферму!