Lounge-заклад «Myata Lounge Odessa»

Назва компанії
Myata Lounge Odessa

Телефон
+38 048 796 20 00

E-mail
myataukod@gmail.com

Адреса
Дерибасівська 5, ріг Пушкінської

Web-site
http://myata.od.ua/

Керівник підприємства
Ходацький Сергій Сергійович — власник. У 24 роки відкрив свій перший Lounge-заклад в самому центрі Одеси. Є активним інстаграм- і ютуб-блогером, де показує своє життя, ділитися своїми думками, секретами ресторанного бізнесу, успіхами та невдачами. У нього є мета до 2020 року запустити 20 Lounge проектів.

Загальна інформація про компанію
Найяскравіше місце в центрі Одеси, для любителів справжнього диму в поєднанні з авторськими коктейлями, вечірками та європейською кухнею!

Рік заснування
2016

Сфера діяльності підприємства
Громадське харчування

Продукція / послуги
Послуги громадського харчування

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Одеса

Чи є сертифікати якості, ліцензії
номер 1 в Одесі серед кальянних за версією «2ГІС» та «Знак якостi».

Додаткова важлива інформація про Компанію
Кальян-бар «Myata Lounge Odessa» створювався для повсякденного відпочинку. Працюючи над нашим проектом, ми хотіли наблизити формат кальянної до ресторанного рівня. Але при цьому ставили для себе завдання поєднати та пропрацювати стиль закладу так, щоб він не набридав клієнтам і залишилося зручним для щоденного відпочинку.
Ми поєднали величезний кальянний парк з якісною європейською кухнею та широким асортиментом бару. У вихідні у нас проходять запальні тематичні вечірки, а в будні клієнти можуть збиратися з друзями, грати в настільні ігри або PlayStation.
Наша команда хотіла подарувати одеситам затишне місце з якісним сервісом і відмінною кухнею. Місце, куди будь-який одесит міг би приходити щодня. І у нас це вийшло!