Лілія Кіш

Українська Барбі, телеведуча, солістка жіночого дуету «Пантерас», автор пісень.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Телеведуча проекту «Ого, які люди», що транслюється в ефірі «Першого Ділового Телеканалу». Основна мета проекту – висвітлити найцікавіші події країни та продемонструвати інтерв`ю з тими, хто творить нашу історію.
Найунікальнішй жіночий гурт «Пантерас» – не так давно у шоу-бізнесі, проте за 2 роки існування ми успішно зайняли нішу у розважальній сфері. Колектив знімає влог, виконує свої авторські пісні, котрі підкорили багато сердець та запам’ятались слухачеві. Також гурт «Пантерас» став переможцем міжнародного конкурсу талантів «Резидент ТНТ мюзік». Ми презентували перший відеокліп, у якому знялись головні молоді представники українського шоу-бізнесу, такі як Нікіта Ломакін та Мішель Андраде.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я просто хочу дарувати людям радість. Безмежна любов до людей та вдячність за підтримку моєї творчості спонукає мене творити більше і краще для слухача і глядача. Займаюсь творчістю та співаю на сцені усе життя і не уявляю без цього свого існування.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Потрібно кар’єру зробити частиною своєї сім’ї. Коли у вас спільні справи та мета – не залишається часу на зайві розмови чи суперечки. Все зрозуміло, відкрито та ясно. Незважаючи на наш щільний графік роботи, за менш ніж рік подружнього життя ми встигли збудувати красивий будинок у Києві і продовжуємо рухатися далі.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Впевненістю, бажанням створювати щось нове та бажанням дарувати радість дорогим людям. Ми створюємо на телебаченні цікаву інформацію, а в гурті «Пантерас» – красиві пісні, котрі допомагають слухачеві у різні миті життя.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Безперечно, хочеться, щоб твою творчість цінували, щоб любили та розуміли пісні, щоб вмикали щотижня твоє шоу! Будемо здобувати ще більше нагород і ще більше визнання.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Віра – це все, що у нас є. А віра в себе – те, що допомагає рухатись завжди вперед. Вона мене ніколи не покидає, і я завжди зі сміливою посмішкою крокую у майбутнє.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Обожнюю Селін Діон, також Елен, Опру, Адріану Гранде, Стромае.

Ваша доленосна подія в житті?
Мабуть, моє одруження минулого літа. Мій чоловік допоміг мені усвідомити багато речей та стати на той шлях, яким я іду зараз.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, чесність, відсутність стереотипів, усвідомлення позитивної реальності та оптимізм.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Переїзд зі Львова до Москви (коли була ще студенткою). Також похід на реаліті-шоу «Дом-2». А ще – створення нового колективу «Пантерас».

Цитати «Хочу дарувати людям радість»
«Потрібно кар’єру зробити частиною своєї сім’ї. Коли у вас спільні справи та мета – не залишається часу на зайві розмови чи суперечки. Все зрозуміло, відкрито та ясно»