Катерина Кандело

Фітнес-тренер, тренер з бодіфлексу, консультант з харчування

Що вас надихає щодня йти вперед?
Мої клієнти, бажання стати кращою за себе вчорашню, син, заздрісники.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
У минулому займалася спортом – академічне веслування та волейбол. Потім, коли народила дитину, набрала вагу. Це було дискомфортно для мене, і я за два роки скинула 30 кг. Люди хочуть так само, тому надихаються моїм прикладом. Коли бігала влітку на стадіон, люди хотіли тренуватися зі мною. Я не могла грамотно донести інформацію щодо тренувань, тож поїхала на навчання для тренерів до Києва. Тепер оновлюю ці знання кілька разів на рік за різними напрямками. Я постійно навчаюсь і передаю свої знання клієнтам.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Зрозуміти допоміг набір ваги і його корекція. Ще хочу прожити до 120 років – для цього треба мати хороше здоров’я.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Баланс тримати дуже складно. Просто домашні повинні приймати ваш вибір і ваше бажання розвиватися. Хочу, щоб мій син пишався мною, брав з мене приклад.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Потрібні завзятість, віра в свій успіх і постійний розвиток. Треба також мати мужність, щоб визнати, коли неправий. Мати мужність, щоб встати, струсити з себе бруд і далі йти до своєї мрії.

Яких цілей ви хочете досягти в майбутньому?
Стати всесвітньо відомим, професійним тренером і консультантом з харчування. Розвивати себе як особистість. Хочу ще скинути зайві 8 кг. Серед матеріальних цілей, яких хочу досягти, – машина, будинок, високий щомісячний дохід. Я також уже почала розвивати напрямок жіночого клубу для самореалізації дівчат і жінок. Цей клуб буде об’єднувати жінок для досягнення спільних цілей, створення благодійних проектів, самореалізації та допомоги тим жінкам, які хочуть започаткувати свою справу і зайняти гідне місце в суспільстві.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Буває. Допомагає впоратися з нудьгою спорт, біг, природа, а також люди, які мене надихають. Приємно бути взірцем для інших. Розумію, що на мене рівняється багато людей, я є для них прикладом. Це надихає знову підійматися і йти вперед. Я рада усвідомлювати себе корисною.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Маша Єфросиніна – за її любов до себе, вміння об’єднати сім’ю і кар’єру, цікаві рекомендації щодо харчування та раціону. Леся Никитюк – за те, що вона дуже відкрита, без фальші, домоглася таких результатів. Поважаю її за завзятість і віру в себе. Мій тренер – Дмитро Колесник. Директор фітнес-клубу, де я працюю – Валерій Кисіль. Валерій – дуже грамотна людина, знає свою справу, володіє знаннями у сфері кросфіту, анатомії і фізіології, харчування тощо. Хороша і сильна духом людина. Кожен, хто зустрічається мені на життєвому шляху, тим чи іншим чином впливає на мене.

Ваша доленосна подія в житті?
Народження сина. Діти роблять нас кращими і приходять у цей світ, щоб навчити нас чогось. Якщо говорити про мою особистість, то для її становлення важливим було рішення піти у фітнес-клуб у 2016 році. Тоді все і почалося.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Люблю розвивальні, трансформаційні гри: «Сash flow», «Задзеркалля», «Що? Де? Коли?» Займаюсь благодійністю, спілкуюся з сином та іншими людьми. Я також здобуваю освіту психолога – це надзвичайно необхідно при роботі з клієнтами.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність, відсутність фальші і награності. У мене в житті є одне твердження – мене оточують хороші люди. Цей коннект відбувається з першої хвилини. Якщо встановлений рапорт, то все інше уже неважливо. Ми всі різні, і в цьому є сенс. Просто люблю людей.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Переїзд і розлучення. Складно було також вперше піти до спортивного залу, щоб почати скидати зайву вагу. Перший крок завжди складний і страшний, але його треба зробити.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
«Людина, яка створила Amway», «Пес на Iм’я Манi», «Багатий тато, бідний тато», «Щедрість – причина багатства» і ще багато інших.

Що зробило вас сильною?
Осуд з боку інших. Коли хтось не вірить в тебе, а ти доводиш зворотне. Азарт, воля до перемоги і справжні друзі. Загартовує успіх, власні досягнення і видимий результат.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Почала цінувати себе і не бігти попереду там, де не варто цього робити. Це те, що стосується стосунків із чоловіками. Полюбила себе і стала цінувати кожен день. Використовую можливості, які дає Всесвіт для самореалізації. Зрозуміла, що все можливо, головне – мріяти і діяти. Не варто всім догоджати, цього не вийде. Я не можу подобатися всім, і це нормально. Кожна людина має право на свою думку і життєву позицію. Всесвіт щедрий і сповнений ресурсами для мене. У світі стільки грошей, що досить для всіх. Усе, що можу уявити, – реально. Я можу все і навіть більше. Люби те, що робиш, і тобі не доведеться працювати ні дня.

Цитати: «Мене оточують хороші люди»
«Не варто всім догоджати, цього не вийде. Я не можу подобатися всім, і це нормально. Кожна людина має право на свою думку і життєву позицію»