Катерина Гулякова

Актриса театру і кіно, режисер.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Я вважаю, що кожна людина на землі народжена для того, щоб бути щасливою!!! Це і є найкращий стимул у будь-яких починаннях!

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я актриса, в основному актриса кіно. І займаюся улюбленою справою! Це можливість прожити безліч життів і доль протягом одного людського життя. Можливість чогось навчити, побачити себе з боку, залишити свій слід в історії, історії кіно, зрештою! Я люблю свою непросту роботу!

Які обставини допомогли Вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я вирішувала, куди вступати, і все виглядало на те, що оберу торгово-економічний університет, як всі жінки в моїй родині. Але мені пощастило, і викладач російської мови та літератури зуміла переконати мене на користь іншого вибору одним –єдиним запитанням: «А як же твій талант, Катю?»
Зв’язків не було, грошей особливо теж. Просто вступати на акторський я, юна, зухвала, не захотіла. А ось поєднати режисуру та акторську майстерність виявилося саме те, що мені було потрібно.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Тут не може бути однозначної відповіді. Це не просто, і практично неможливо, рятує тільки те, що в моїй професії немає сталості. Або ти по 12 годин на добу на зйомках, і для інших тебе просто немає, або є перерви між зйомками, і ти повністю віддаєшся сім’ї і дітям. Так і замінюю одне іншим, по черзі. З крайнощів у крайнощі.

Яким якостями, навичками треба володіти, щоб домогтися успіху?
В акторській професії для того, що б чогось досягти, ти просто повинен бути позначений небесами – у мене немає іншого пояснення. У тебе може бути сім п’ядей у ​​лобі, ти талановитий, але тебе не знімають … На жаль, у нашій професії це часто-густо. Успіх в акторській професії – це більшою мірою везіння. Це харизма, внутрішній світ, найпотужніша енергетика і талант. Талант, якому неможливо навчити, його можна розвинути або направляти, але він або є, або його немає… Потрібні також велике бажання і наполеглива праця!

Яких цілей Ви хочете домогтися в майбутньому?
Колись хотіла в Голлівуд і Канни … Нагороди, премії… Напевно, і зараз цього хочу, але десь там, далеко, на другому плані. А на першому – хочеться зніматися в хорошому якісному кіно, українському та зарубіжному, з високими бюджетами та талановитими режисерами, і що б цих фільмів було багато. З’явилося бажання ділитися своїми навичками і досвідом, і, напевно, прийшов час.

Чи бувають моменти, коли вас залишає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Мене надихають мої глядачі і вже відзняті хороші роботи.

Хто для Вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Не створи собі кумира. У мене його немає. Мене надихає творчість багатьох всесвітньо відомих акторів і режисерів, але я хочу бути схожою на себе.

Ваша доленосна подія в житті?
Їх кілька, але в моїй кар’єрі це, напевно, зйомки в італійській картині «Евеленко» зі всесвітньо відомими акторами Малколмом Макдауелом і Мартіном Чекашем. Цей проект показав мені, що в житті все можливо, а будь-які межі у своїй долі ми ставимо самі. Показав, що потрібно сміливо мріяти і втілювати в життя свої бажання. Доленосним був також проект «Серцю не накажеш». Він зробив мене широко відомою.

Чим Ви любите займатися у вільний час?
Гуляти, читати, подорожувати, спілкуватися з рідними людьми. Все залежить від обставин.

Що Ви цінуєте в людях найбільше?
Відкритість. Те, ким вони є насправді, а не те, ким намагаються здаватися.

Найскладніше рішення, яке Вам доводилося приймати?
Поринути на глибину моря з аквалангом!

Які книги вплинули на Ваш світогляд?
«Бхагавад-Гіта», «Квітка життя» Друнвало Мельхіседека, «У пошуках міста Богів»
Ернста Мулдашева, «Сен-Сей» Анастасії Нових, «Життя, Любов, Сміх» Ошо.

Що зробило Вас сильною?
Бажання стати Щасливою.

Як змінився Ваш погляд на себе за останні 10-20 років?
Кардинально. Мудрість дається нам з роками, а з нею і розуміння, що немає нічого постійного, все тече все змінюється… Безглуздо звикати до чогось, а потім переживати, що цього більше немає. У житті немає поганого і хорошого, є тільки ваше ставлення до ситуації. І немає приводу жити минулим, воно пройшло. І немає приводу хвилюватися про майбутнє, воно ще не настало! Жити потрібно Тут і Зараз – ось до чого я прийшла за останні 10 років.

Цитати: «Мене надихають мої глядачі»
«В житті все можливо, а будь-які межі у своїй долі ми ставимо самі. Потрібно сміливо мріяти і втілювати в життя свої бажання»