Ірина Бобровник

Засновник бренду «Colombina»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я творець, художній керівник і натхненник бренду «Colombina».
Наші основні напрямки:
• оренда і пошиття дитячих карнавальних, тематичних і вечірніх костюмів;
• створення сценічних образів для артистів (ексклюзивна робота на замовлення з артистами, акторами, творчими і танцювальними колективами, театрами).
Костюмерна «Colombina» – кращий сервіс оренди і пошиття дитячих карнавальних, тематичних, ошатних, танцювальних та вечірніх костюмів!
«Colombina» – ​ це більше, ніж просто костюмерна: тут ми займаємося справжнім чаклунством і кожен раз творимо чудеса для наших маленьких клієнтів, відправляючи їх в улюблену казку!
Однак, це не все. Ми ексклюзивно працюємо з артистами, акторами, творчими колективами, танцюристами, театрами. Розробляємо і створюємо сценічні образи для артистів театру і кіно, естрадних вокалістів.
Наш слоган: «Щоб бути, а не здаватися!»

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
У 2012 році організація костюмованого свята з нагоди дня народження мого чоловіка надихнула мене на створення проекту моєї мрії! Я зрозуміла, що більше всього на світі я люблю дітей, і немає нічого більш приємного і цінного, ніж створювати для них справжню казку і бачити, як іскряться від сміху і радості їх щирі очі!

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Поєднувати кар’єру і сім’ю дуже складно. У тебе може бути багато справ і важливих зустрічей, але ти завжди, 24/7 залишаєшся мамою і дружиною, яка у будь-який момент повинна допомогти, підказати, заспокоїти і просто приділити увагу! Але це поєднувати стає простіше, коли твоя робота – це твоє улюблене хобі, яке тільки додає сил і надихає.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Щоб домогтися успіху, потрібно ставити перед собою цілі і просто діяти, не відкладаючи на потім.
На мій погляд, людина, що бажає домогтися успіху, повинна володіти такими якостями, як: цілеспрямованість, дисциплінованість, здоровий оптимізм, комунікабельність.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Моєю головною метою в розвитку бізнесу є розширення та масштабування компанії до світових розмірів. Ми якраз займаємося розробкою плану з захоплення Світу…

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Зі мною ніколи такого не буває! Сфера моєї діяльності і улюблена справа не дозволяють цьому статися!
Я завжди перебуваю в творчому процесі, багато подорожую і спілкуюся з цікавими людьми, звідки і черпаю енергію і натхнення!
Моя віра в «Colombina» ​​непохитна. Це кращий проект, який тільки можна уявити!

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мій наставник – це мій чоловік. Це та людина, яка мотивує і надихає мене кожен день!

Ваша доленосна подія в житті?
У моєму житті було 2 доленосні події, які повністю змінили моє життя – це народження моїх чудових дівчаток! Моя найбільша гордість і любов.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Найбільше ціную в людях відповідальність, почуття гумору, професіоналізм і чесність.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Усі рішення в своєму житті я приймаю швидко і легко. Нам кожен день необхідно приймати масу рішень, ми просто не можемо витрачати на це багато енергії і часу!

Цитата: «Я завжди перебуваю в творчому процесі, багато подорожую і спілкуюся з цікавими людьми, звідки і черпаю енергію і натхнення!»