Іраклій Маруашвілі

Співак, актор, шоумен і ведучий.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я з самого дитинства дуже любив розважати людей. Але усвідомлено почав займатися співом вже трохи пізніше. І на це дуже вплинула група «Backstreet Boys». Увесь шкільний час я виступав на сцені і мріяв бути виконавцем в бойз-бенді. Я просто обожнював і обожнюю робити це, тому що у людей змінюються в цей момент обличчя, вони забувають про проблеми. Музика, мистецтво – це вміння спілкуватися. А спілкування об’єднує світ. Я завжди любив об’єднувати. Тепер це виражається і в інших напрямках творчості. Зокрема в тому, що я ведучий і шоумен на багатьох заходах. А акторською майстерністю я став займатися, коли пройшов на курс до Олега Карпенка на Одеській кіностудії. Зовсім не думав до цього бути актором.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Десь в 2000-их мама подарувала мені магнітофон і касету. І я був безмежно щасливий, що зможу записати пісні при прослуховуванні радіо, а потім слухати стільки разів, скільки захочу. Сучасні діти зараз мене не зрозуміють, але це дійсно було чимось особливим. Тоді я почув пісню «Show Me The Meaning of Being Lonely». Вона перевернула мене. Так вийшло, що незабаром мене перевели в іншу школу, в якій часто проводилися концерти. Поступово я став учасником кожного шкільного концерту. Тоді я зрозумів, що хочу завоювати популярність не тільки в школі, але і за її межами. Я почав брати уроки з вокалу і навіть закінчив Державну Консерваторію Тбілісі з джазового вокалу. Став також півфіналістом «Україна Має Талант» і брав участь у декількох дуже відомих грузинських телешоу.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Я думаю, з себе. Потрібно дуже добре слухати себе, а не оточуючих, і відзначати те, що тобі приносить найбільше задоволення. Те, від чого горять очі і для чого ти щасливий прокидатися. Не можна сказати, що я всього досяг. От вже точно поки ні! Але я щасливий від того, що люблю свою справу, розумію, куди йду і для чого. Моя місія – бути натхненником і хорошим прикладом для мільйонів людей.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Знання мети, впевненість і непохитність у тому, що ти точно доб’єшся свого і будеш продовжувати, навіть коли в тебе не вірять. Уміння спілкуватися і любити людей по-справжньому. І, звичайно ж, практикуйтеся в своєму мистецтві. Потрібно завжди вчитися і ставати більш професійним у своїй майстерності.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Хочеться стати шоуменом №1. Амбітно, але це того варте. Точно знаю, що я народжений для того, щоб приносити посмішки людям. Хочу робити вас щасливішими. Це мене наповнює. Я для цього ризикнув і навіть переїхав з рідного міста. Але це не все. Хочу робити соціальні проекти, які виправлять становище в суспільстві. Наприклад, допомогти дітям, які живуть в дитячих будинках. Я хочу, щоб вони отримували гідну освіту і були щасливі.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
О! Це неприємне відчуття. Звичайно, не буду брехати, що не буває. Що я роблю в цей момент? Як правило, спілкуюся з улюбленими людьми, просто кручусь в цьому оточенні, і це мене дуже піднімає і заряджає.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Моя мама! Вона Велика людина. Виростивши мене без батька, вона продовжує бути мудрим наставником і опорою, яка ніколи мене не покидає. Я щаслива людина, тому що у мене є вона!

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
О… я не люблю розлучатися з близькими людьми, але три рази я брав фінальне рішення і говорив «стоп». Тільки тому, що це було життєво необхідно. У деяких ситуаціях потрібно вміти дати відсіч. Я сам по собі дуже добра людина і люблю таке ж відношення. Просто свою енергію потрібно цінувати і направляти на тих, з ким вона почне примножуватися.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Кожен етап міняв щось. «Україна Має Талант», «Хочу до Меладзе», переїзд в Україну – найбільша зміна почалася звідси. Тому що довелося повністю міняти життя, набувати нових друзів, зв’язки.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Надійність, теплоту, здоровий гумор, щирість.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Я думаю, що обидва варіанти мені підходять. Усе залежить від ситуації. Іноді потрібно все зважити. А буває, що я відразу приймаю рішення. Але я помітив, що людина знає правильну відповідь у першу ж секунду, коли виникає проблема. Просто ми зазвичай цю думку закидаємо кудись подалі і не звертаємо увагу. Тому потрібно прислухатися до своїх первісних відчуттів.

Цитата: «Хочу робити вас щасливішими. Це мене наповнює»