Джонсон Антоніо Бразільєро

«Не порівнюй себе з іншими. Єдиний, з ким варто рівнятися, – це вчорашній ти, щоб назавтра стати кращим»

Місто проживання

Київ

Рід діяльності

Піаніст – учень 8-го класу Дитячої музичної школи № 10 м. Києва, педагог – Гончарова Інна Едуардівна.

Чому я займаюся саме цим…

Перш за все мені це дуже подобається. Музика дає мені змогу найповніше відчути світ, а також проявити свої емоції, настрій і почуття. Сідаючи за рояль, часто я просто імпровізую, мовою гармоній ділюся своїми радощами чи переживаннями.
Обожнюю виступати на концертах і конкурсах, адже сцена формує мій характер, навчає бути організованим, сильним і впевненим у собі, уміти боротися зі страхом виходу на сцену та будь-якими іншими труднощами. Дуже приємно, коли після наполегливої праці над програмою конкурсу стаю переможцем.

Улюблена книга і автор

«Yourname» – автор Makoto Shinkai.

Улюблений фільм або мультфільм

«Interstellar» режисера Крістофера Нолана.

Кумир

Конкретних кумирів не маю.

Що люблю поїсти

Різноманітні кондитерські смаколики, шоколад.

Улюблена цитата

«Не порівнюй себе з іншими. Єдиний, з ким варто рівнятися, – це вчорашній ти, щоб назавтра стати кращим».«Музика – усе для мене, вона завжди зі мною. Неважливо, які добрі переживання чи труднощі стають на моєму шляху, музика робить моє життя кращим».

Плани на майбутнє

Закінчити консерваторію та підкорити не одну світову сцену. Мій девіз – МОЖЛИВО ВСЕ !!!

Рекордсмен — У Книзі Рекордів України в номінації «Сольний виступ наймолодшого піаніста в концертному залі Isaac Stern Auditorium/RonaldO. PerelmanStage в Карнегі-Хол» у Нью-Йорку, США, 2016 рік. Крім цього, 10-річний Антоніо Джонсон ставав лауреатом міжнародного конкуру American Protégé, і як переможець у 2014 році був двічі запрошений грати на сцені Карнегі-Хол (Нью-Йорк, США).

У 2015 році у Всеукраїнському конкурсі «Диво-Дитина» був визнаний найбільш творчою дитиною України.

За його плечима 5 сольних концертів: в рамках Гала-Вечора Міжнародного Форуму з Безпеки НАТО, що проводився у Варшаві (Польща), два концерти у Києві в рамках проекту «Діти – проти війни», а також у Кривому Розі і у Відні (Австрія).

За 8 років заняття музикою Антоніо Джонсон мав честь витупити більше ніж 200 разів на різноманітних концертах, проведених на відомих сценах України і за її межами (Австрія, Польща, Литва, Італія, Сполучені Штати Америки). На сьогодні на рахунку Антоніо вже 100 перемог у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, у тому числі 9 Гран-Прі.

Антоніо Бразільєро Джонсон підкорив сцену Варшавської Філармонії та більше 10 разів виступив у рідній Національній філармонії України в Колонному залі ім. М. Лисенка в Києві. Це були виступи як сольні, так і в супроводі провідних оркестрів України, таких як «Київська Камерата», «Київські солісти», оркестр «Ренесанс».

У 2016 році Антоніо був обраний Головою Дитячого міжнародного Журі 46-го міжнародного кінофестивалю «Молодість-46».

Антоніо Джонсон часто бере участь у благодійних концертах та аукціонах (на яких до того ж виставляє свої картини для продажу) як відомий юний музикант. Виручені кошти були передані для дитячого кардіологічного центру в Києві, онкологічної лікарні в Черкасах, на підтримку онкохворих акторів Києва.

У 2016 році в Болгарії на Міжнародному конкурсі Таланту і Краси «Children of Universe» Антоніо Джонсон представляв Україну та здобув найвище звання – Принц «Super Grand Prize of Universe». У цьому конкурсі брали участь конкурсанти з 20 країн світу.

За особливі творчі успіхи і досягнення Антоніо Бразільєро Джонсон 6 років поспіль стає стипендіатом Мера Києва.

Хобі Антоніо – конструювання мініатюрних моделей Gundam, Warhammer, а також різноманітних літаків.