Бобровник Євгенія

«Мислити – значить створювати.» І я впевнена, що так воно і є, тому я весь час намагаюся створювати щось цікаве у своєму житті і вносити хороше в життя оточуючих»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Навчання в школі акторської майстерності, вивчення англійської мови, благодійництво, блогерство,теніс, плавання.

Чому я займаюся саме цим

З самого дитинства мої батьки помітили в мені задатки актриси, а пізніше й співачки. Свій танцювальний талант відкрила я їм потім. Тож вчуся акторській майстерності і вже домоглася в цьому певних успіхів – граю в спектаклях «Холодне серце» і «Спляча красуня». Займаюся англійською мовою, щоб у майбутньому грати і в іноземних фільмах теж. І вже в свідомому віці я почала писати, а після цього зайнялася блогерством. Щоб розповісти оточуючим про своє активне і цікаве життя, поділитися враженнями. Усі ці заняття мені дуже подобаються, отримую від них величезне задоволення.

Улюблена книга та автор

Моєю улюбленою настільною книгою є «Ніна» – Муні Вітчер.

Улюблений фільм або мультфільм

З фільмів люблю жанр комедії, бойовика і фентезі. Наприклад, «Гаррі Поттер» або «Трансформери». А серед мультфільмів мене надихає «Спірит – душа прерій» і пісні, написані спеціально для цього мультика Брайаном Адамсом. Ще мені подобаються наші українські мультики «Викрадена принцеса» і «Монстри на канікулах».

Кумир

Моїми кумирами є Монатік і група «Время и Стекло».

Про себе

Про Євгенію відзиваються як про добру, чесну, чутливу, комунікабельну і життєрадісну. Вона вдосконалює свої акторські навички, оскільки прагне виступати на великій сцені – хоче радувати людей і показувати приклад дітям. Приклад того, що в житті можна багато чого досягти, варто тільки захотіти і зайнятися улюбленою справою. У неї є заповітна мрія – записати сольний альбом.
А ще дівчина любить допомагати дітям – вона віддала власні зароблені гроші на операцію хворій дитині.

Що люблю поїсти

З кулінарних шедеврів я, звичайно ж, люблю смажену картоплю, курячий шашлик, грецький салатик і пельмені. А з солодкого – наполеон, чізкейк, а закусити все це – молочним шоколадом.

Улюблена цитата

Улюблену цитату я колись побачила в моїй настільній книзі: «Мислити – значить створювати.» І я впевнена, що так воно і є, тому я весь час намагаюся створювати щось цікаве у своєму житті і вносити хороше в життя оточуючих!

Плани на майбутнє

Я будую дуже багато планів на майбутнє: підкорювати великі сцени, виступати на одній сцені із зірками, зніматися в кіно. І це тільки початкові мої плани.