Діана Бангура

Директор «Альянс Франсез»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я працюю в міжнародній організації «Альянс Франсез», яка була заснована 1883 року в Парижі. Ми є незалежною інституцією, яка працює за підтримки посольства Франції. Наша місія полягає в просуванні та розвитку франкомовної культури і французької мови в світі.
Ми відбудовуємо культурні мости між Францією та Україною, розвиваючи і зміцнюючи можливості їх взаємодії на рівні культури, бізнесу та освіти.
Французький культурний центр пропонує одеситам курси з французької мови, культурні заходи протягом усього року. Також у Південному регіоні ми є єдиним центром для здачі міжнародних іспитів Delf/Dalf і Tef (іспити для підтвердження рівня знання французької мови).

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Бажання підвищувати рівень свого розвитку, відкривати в собі нові можливості і, звичайно ж, прагнення до отримання нового досвіду. «Альянс Франсез» – саме та організація, де найкраще можна поєднати ці категорії. Я можу виявляти себе як лінгвіст, менеджер, відкриваючи нову культуру і менталітети.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Поки що у мене немає дітей, тому я не стою перед таким вибором і можу багато працювати. Але вважаю, що вся справа в хорошій самоорганізації і підтримці з боку другої половинки.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Цілеспрямованість, терпіння, повага до інших і вміння прислуховуватися до людей. Прислухаючись до інших, ми можемо побачити ситуацію у новому світлі і знайти несподіване рішення. Однак у всьому цьому важливо завжди залишатися собою, не прикидаючись тим, ким ти не є. І вміти знаходити баланс між своїми відчуттями і пропозиціями інших.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Я хочу пізнавати нове. Мені хочеться спробувати себе в більшій компанії, яка відкриває нові можливості для розвитку.
«Альянс Франсез» для мене зараз – це можливість зробити щось дійсно важливе. Робота в міжнародних компаніях допомагає встановленню зв’язків і посилює взаєморозуміння між людьми різних культур.
Для мене головне спрямування роботи – це надання сенсу тому, що я роблю.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Бувають, але з моїм характером мені не потрібно багато, щоб вірити в те, що я роблю. Я не часто падаю духом, і це дуже короткі періоди. Мене можна віднести до того типу людей, які швидше мотивують інших.
Якщо все-таки на короткі періоди розчарування настає, то мені завжди допомагає спілкування з близькими, і я намагаються віддалитися від ситуації. Коли вдається відвести ситуацію від серця, то багато відповідей народжуються саме на цій дистанції.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Моя мама. Вона подолала дуже багато перешкод у своєму житті, і я жодного разу не чула, щоб вона скаржилася. Це людина, яка завжди дивиться вперед, не озираючись. головне – вона завжди говорила мені, що я зможу отримати в житті те, до чого прагну, якщо буду старанно і наполегливо працювати.

Ваша доленосна подія в житті?
Коли я вперше отримала посаду директорки «Альянсу» в Чехії. Я стала наймолодшим директором у цій країні, і мені відразу потрібно було багато чому навчитися на інтуїтивному рівні. Це був неймовірний досвід – чужа мова, інший менталітет, але, в той же час, я зрозуміла, як мені подобається те, що я роблю.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Найбільше я ціную в людях щирість. Життєрадісність. Я ціную людей, які вміють робити те, чого не вмію я. Наприклад, мене зачаровують люди, які працюють руками. Люди, які знають те, чого я не знаю.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Мої рішення – не глобальні. У тому сенсі, що від них не залежить людське життя або економічна рівновага у світі. До того ж, я завжди вірю у свій вибір. А якщо щось відбувається не так, як хотілося, то я можу отримати з цього досвід і навчитися чомусь новому.

Цитати: «Для мене головне спрямування роботи – це надання сенсу тому, що я роблю».