Кристина Антонова

Засновник і директор Міжнародної Адвокатської Компанії «Ілон С.П.С.»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Міжнародна Адвокатська Компанія «Ілон С.П.С.» займається юридичним супроводом з ведення справ в судах та інших інстанціях. Ми ведемо кримінальні, цивільні, господарські, адміністративні справи наших клієнтів, а також займаємося трудовими спорами. У нашій компанії відкриті відділи з роботи з нерухомістю, відділ реєстрації підприємств СПД, ТОВ, благодійних фондів, громадських організацій, а також надається бухгалтерський і юридичний супровід підприємств.
Ми представляємо інтереси громадян і юридичних осіб в Україні та за кордоном більш ніж у 20 країнах і є єдиним в Україні агентством, що має свої представництва у Києві, Вірменії, Німеччині, Ізраїлі, Кіпрі, США. На юридичному обслуговуванні агентства знаходяться найбільші банки, будівельні компанії, готельні комплекси та медичні центри.
Ми також пропонуємо спеціальну програму лояльності для переселенців з Донецької та Луганської областей.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Після здобуття профільної освіти в Одеському національному університеті «Одеська юридична академія» вирішила працювати за фахом. Я вважаю, що зараз цей рід діяльності найбільш актуальний, затребуваний і є високооплачуваним.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Головне правило: чітко розмежовувати робочий та домашній час. Усі робочі справи я вирішую в робочий час, а сімейні – після роботи. І ніколи навпаки.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Домогтися успіху можна в будь-якій, навіть в найскладнішій справі. Головні якості, якими повинен володіти кожен керівник, – це першою чергою знання своєї справи і практичні навички в обраній ним галузі. Дуже важливі також працьовитість і завзятість.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Я прагну до розвитку і процвітання своєї Компанії.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Такі моменти бувають. Як і у всіх. Справитися з занепадом сил і духу мені допомагає відпочинок, зміна виду діяльності або зміна обстановки, заняття спортом і фітнесом.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Прикладом для наслідування для мене завжди були мої батьки. Я пишаюся ними. Дуже вдячна їм за те, що навчили мене багатьом важливим в житті речам і дали мені правильне виховання.

Ваша доленосна подія в житті?
Доленосною подією стало моє перше виграшне судову справу. Після цього я зрозуміла, що все насправді не так страшно, як я собі уявляла. Це допомогло мені повірити в себе і в результаті досягти більшого.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Дуже люблю подорожувати. Відвідування нових країн вважаю дуже корисним і важливим досвідом в житті. Найбільше люблю теплі країни. Коли немає можливості зірватися з місця і полетіти в теплі краї, то віддаю перевагу відпочинку в колі друзів.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість і чесність. Але щоб дізнатися, чи є ці якості у людини, потрібно витратити багато часу і добре її пізнати. Далеко не всі володіють ними.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Для мене, як керівника, найскладніші рішення на роботі – це зрозуміти, кого треба заохотити, а кого пора звільнити. Звільняти часом буває дуже складно і неприємно. Але це робити необхідно, якщо людина не справляється або завдає шкоди іміджу компанії.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Читати дуже важливо для розвитку, але, на жаль, у книгах сьогодні не відображаються реальні події і часто спотворюються історії про діяльність багатьох корпорацій і фірм. Я вважаю, що найбільше знань, необхідних для підвищення рівня професіоналізму, і найбільше корисних навичок ми беремо не з книг, а з самого життя. Найкраще ми вчимося тоді, коли вирішуємо складні завдання на роботі, спілкуємося з колегами і клієнтами, відвідуємо тренінги світових експертів. Між теорією і практикою – я вибираю практику.

Що зробило вас сильною?
Сильною та успішною бізнес-леді мене зробило прагнення домагатися успіху. Велику роль також зіграли амбіції, які підштовхували не зупинятися на досягнутому, завжди прагнути більшого і рухатися до наміченої мети.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Змінився тільки в кращу сторону. За ці роки я стала успішною, впливовою і, що найголовніше, ні про що ні разу не пошкодувала. Озираючись назад, я розумію, що все робила правильно.