Бубко Варвара

«Я б хотіла стати всесвітньо відомим дизайнером або робити успішну кар’єру моделі. Купити великий будинок з басейном для своєї сім’ї. Ще хотіла б мати багато друзів і побачити весь світ»

Місто проживання

Миколаїв

Рід діяльності, хобі

Моє головне завдання – це, звичайно ж, навчання в школі, я присвячую урокам більшу частину свого часу. Ще я дуже захоплююся малюванням, займаюся творчим рукоділлям – hаndmade. А результатами своєї праці радую друзів і близьких!

Чому я займаюся саме цим

Для мене малювання і хендмейд – це спосіб відволіктися від навчання, пофантазувати, придумати самій щось нове. Мені дуже подобається дарувати свої твори, подобається бачити радість в очах інших людей. Я дарую їм частинку себе і знаю, що вони завжди будуть згадувати про мене, дивлячись на цей подарунок.

Улюблена книга та автор

Моя улюблена книга «Чарлі і шоколадна фабрика», її автор – Роальд Даль.

Улюблений фільм або мультфільм

Фільм «Лід», 2018 рік. Він про фігуристку Надю, яка з самого дитинства вірила в чудеса. І ось, завдяки вірі та наполегливості, Надя стає знаменитою. Але коли її мрії вже готові виповнитися, доля підносить їй справжнє випробування. І щоб його пройти, потрібно буде знову, як в дитинстві, повірити в мрію. Дуже цікаве, драматичне кіно.

Кумир

Мілош Біковіч, молодий актор із Сербії.

Про себе.

Варя – дуже позитивна дівчинка, а ще трохи запальна і по-спортивному уперта. Варечка – справжня принцеса, чарівна й дотепна. Як і всі діти, любить тварин, піклуватися про свою молодшу сестричку, допомагає мамі за нею доглядати.

Що люблю поїсти

Я дуже люблю смаколики «Макдональдс».

Улюблена цитата

Хто шукає, той завжди знайде.

Плани на майбутнє

Я б хотіла стати всесвітньо відомим дизайнером або робити успішну кар’єру моделі. Купити великий будинок з басейном для своєї сім’ї. Ще хотіла б мати багато друзів і побачити весь світ.