Бондаренко Лев

«Немає межі досконалості!»

Місто проживання

Харків

Рід діяльності, хобі

Я вчуся в Харківському фізико-математичному ліцеї №27, знаю всі 140 термінів з квантової фізики і астрофізики. Є двократним рекордсменом Національної Книги Рекордів. У віці 5 років я вже знав 310 наукових назв живих істот і розповідав про особливості їхньої поведінки. Читаю зі швидкістю 145 слів за хвилину, освоїв понад 200 енциклопедій, розмовляю українською, російською та англійською мовами, зараз вивчаю французьку, іспанську та японську.

Чому я займаюся саме цим

Я роблю це для дітей, таких самих, як я. Тому що коли йде інформація, що Лев встановив рекорд, в Україні починається хвиля дитячих рекордів. Це відповідає на питання: навіщо потрібні рекорди? Для того, щоб самому рухатися вперед і давати стимул іншим.

Улюблена книга та автор

Стівен Хокінг «Коротка історія Всесвіту».

Улюблений фільм або мультфільм

Анімаційний фільм «Драгонболл».

Кумир

Такого немає.

Про себе.

У 5 років і 3 місяці Лев встановив свій перший рекорд України в номінації — «Максимальна швидкість читання дитиною вголос незнайомого тексту» (141 слово в хвилину). У 5 років і 9 місяців зайняв перше місце на всеукраїнській премії «Диво-дитина». Через 2 місяці став лауреатом в номінації «Ерудит року» на національній премії «Дитина року», у 6 років і 4 місяці встановив другий рекорд України – «Максимальна кількість відтворених напам’ять назв столиць країн світу» (207 столиць). А в 6,5 років хлопчик встановив третій рекорд України – «Відтворення напам’ять найбільшої кількості наукових назв живих істот відповідно до зображень» (310 назв).

Що люблю поїсти

Люблю мамину їжу.

Улюблена цитата

«Немає межі досконалості!»

Плани на майбутнє

Продовжу читати книги, в тому числі книги Стівена Хокінга, хочу встановити свій п’ятий рекорд зі знання персонажів аніме «Драгонболл», і поки не міняю старої мрії – стати кролівників і вирощувати рідкісні види кроликів.