Білецька Вероніка

«Ніколи не думай, що ти інша, ніж могла б не бути інакше, ніж будучи іншою в тих випадках, коли інакше не можна не бути»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Люблю уроки фортепіано і малювання, вивчаю англійську мову і відвідую модельну школу «Royal Family Models», а також індвідуально займаюся на курсах журналістики і телеведучих. Готую свою першу колекцію одягу і взуття – вже намалювала більшу частину ескізів.

Чому я займаюся саме цим

Подобається брати участь у показах дизайнерів і різних фото сесіях. Це дає можливість знайомитися з новими людьми і друзями, дізнаватися багато нового для себе.

Улюблена книга та автор

«Таємничий сад» – роман англо-американської письменниці Френсіс Елізи Бернетт.

Улюблений фільм або мультфільм

Мультфільм «Тотал Спайс», фільм – «Хроніки Нарнії».

Кумир

Кумири — Монатік, «Время и Стекло», Ольга Полякова.

Про себе.

Навчання в загальноосвітній спеціалізованій школі № 17 м. Одеси Вероніка поєднує з заняттями на курсі розвитку творчого потенціалу на базі модельного агентства «Royal Family Models». Вона вже встигла відзначитись у багатьох модних проектах, взяти участь у фешн-зйомках та показах, попрацювати з відомими дизайнерами. Її фотографії можна знайти в багатьох журналах. Веде свою телевізійну програму і, звичайно, інстаграм.
Дуже товариська і талановита дівчинка, яка радує своїми успіхами не тільки батьків, але вже будує міцну основу для своєї кар’єри і розвитку в майбутньому під керівництвом продюсера Марини Овчаренко.

Що люблю поїсти

Люблю борщ без капусти, рибу червону, фрукти, ванільне морозиво, смузі і коктейлі.

Улюблена цитата

Улюблені цитата з «Аліси в країні чудес»:

«Ніколи не думай, що ти інша, ніж могла б не бути інакше, ніж будучи іншою в тих випадках, коли інакше не можна не бути».

Плани на майбутнє

Планую — стати моделлю, модельєром, відомим музикантом, художником, бізнес-леді, гімнасткою, танцівницею, учителькою англійської мови. Хочу робити різні експерименти.