Бесчасна Катерина

«Краще запалити маленьку свічку, ніж проклинати темряву…». К.Станіславський

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Закінчую 11-клас. Навчалась у школі телеведучих, школі етикету, модельному агентстві. Люблю подорожі, позитивні зустрічі і знайомства, спорт, музику та тварин.

Чому я займаюся саме цим

Спорт – це здоров’я. Сила – в русі. Я ходжу в спортклуб, щоб бути у формі.
Подорожі – це можливість пізнавати світ, вивчати особливості різних міст, знаходити нових друзів. І, звичайно ж, приємно зіскучитись за рідним містом і повернутися додому.
Музика – це коли все і без слів зрозуміло.
У дитячій школі телеведучих я вивчала ази ТВ- індустрії, ми записували телепередачі на різні теми, з нами працювали режисери, оператори. Це – командна праця.
Як кожній дівчинці, мені хотілося дізнатися, як правильно тримати виделку, вітатися, тримати поставу. Для цього я займалася в школі етикету і модельному агентстві.

Улюблена книга та автор

Зараз мені подобається багато книг, але в дитинстві найбільше запам’ятовуються казки. Тому найулюбленішою книгою вважаю «Українські народні казки».

Улюблений фільм або мультфільм

Улюблений фільм – «Титанік». Хороша гра акторів, великий і складний сюжет, тут розкриваються люди – хто є хто, і, звичайно ж, фільм про справжнє кохання.

Кумир

Як такого одного кумира у мене немає. Є багато цікавих людей у світі, якими варто захоплюватися, і кожен цікавий по-своєму …

Про себе.

Катерина любить подорожі і нові знайомства. Дівчина навчалась у школі телеведучих, школі етикету, дитячій бізнес -школі, модельному агентстві. На даний час ходить в спортивний клуб і готується до вступу в інститут.

Що люблю поїсти

Люблю смачно поїсти, головне – в міру і не перед сном. Найбільше люблю шашлик і бабусині тортики. Хотілося б спробувати кухні різних народів світу.

Улюблена цитата

«Краще запалити маленьку свічку, ніж проклинати темряву…» К. Станіславський.

Плани на майбутнє

Планую вступити до університету, здобути освіту. Хочу знайти себе, бути корисною людям, своїй країні…. Багато подорожувати. Створити хорошу сім’ю, бути мамою, дружиною…