Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України»

Ваш надійний авіаперевізник
Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) – провідна українська компанія.
З 1992 року МАУ виконує регулярні та чартерні авіаперевезення, пропонуючи конкурентні ціни, зручний розклад і якісний сервіс. Абсолютним пріоритетом для МАУ є безпека. Високий рівень авіаційної безпеки та операційних стандартів авіакомпанії відповідає найвищим міжнародним вимогам.
МАУ з’єднує Київ з іншими містами України, а також пропонує перельоти Україна — Європа, США, Азія, Кавказ, Близький Схід, виконуючи близько 1000 рейсів на тиждень. До складу флоту нашої авіакомпанії входять сучасні літаки різних модифікацій, зокрема, далекомагістральні Boeing 767-300, середньомагістральні Boeing-737 Нового покоління, середньомагістральні класичні Boeing-737 і Embraer-190.
Персонал МАУ складається з фахівців різноманітних напрямків: продаж, тарифи, вантажні перевезення, технічне обслуговування повітряних суден, наземне обслуговування польотів, управління польотами , льотний, фінансовий, адміністративний та інший персонал, – і всі вони працюють для досягнення головної мети авіакомпанії – забезпечення безпеки, пунктуальності й регулярності польотів та надання нашим клієнтам сервісу, що відповідає міжнародним стандартам.
Наша авіакомпанія дотримується політики, спрямованої на залучення висококваліфікованих та компетентних спеціалістів, здатних зробити свій внесок у загальний успіх авіакомпанії.
Ми завжди з радістю запропонуємо авіаквитки і супутні послуги для різних видів поїздок: бізнес-відрядження, канікули, відпочинок, навчання, подорожі по країнах та містах світу, відвідування рідних і друзів.