«Адміністрація морських портів України»

Назва компанії:

Одеська філія державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

Телефон:

(048) 729-35-00

E — mail:

office@ods.uspa.gov.ua

Адреса:

Україна, Одеса, Митна площа 1

Web — site:

http://www.port.odessa.ua/ua/

Керівник підприємства

Ткачук Ігор Віталійович, начальник підприємства.

Діяльність Ігоря Віталійовича Ткачука спрямована ​​на благо українського народу і підтверджена високою відповідальністю за доручену державою ланку. На керівних посадах Ігор Віталійович дотримується державної позиції в розвитку України і здійснює багатовекторну суспільно — політичну діяльність. Завдяки досягненням Ігоря Ткачука два роки підряд Одеський морський порт став лауреатом рейтингу популярності «Народне визнання» і отримав звання «Підприємство року». У 2017 р.

Ігор Ткачук був призначений на посаду начальника Одеської філії «Адміністрації морських портів України» і став президентом портового комітету Одеського порту.

Ефективну управлінську діяльність і рішення проблем, які хвилюють портовики, Ігор Віталійович поєднує з активною громадською діяльністю.

Загальна інформація про компанію:
Одеський порт — один з найбільших портів Чорноморсько-азовського басейну, розташований в північно-західній частині Чорного моря на перетині торгових шляхів Сходу і Заходу, що історично склалися. Порт є лідером по об’ємах перевалки вантажів серед портів України і найбільшим пасажирським портом на Чорному морі. У 2013/2014 році був ухвалений закон, згідно з яким сталося розділення і в усіх портах були створені дві структури.

Загальне управління портом і контроль за судноплавством в акваторії Одеського порту здійснює Одеську філію Державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Технічні можливості порту дозволяють перевантажувати більше 25 млн. тонн сухих і 25 млн. тонн наливних вантажів в рік. Контейнерні термінали розраховані на перевантаження більше 900 000 TEU в рік. Пасажирський комплекс здатний обслужити до 4 млн. туристів в рік.

На території порту функціонують 14 стивидорных компаній (портових операторів), пасажирський комплекс, нафтовий і два контейнерні термінали, комплекси по перевалці рослинних і технічних олій, є спеціалізовані причали для прийому ро-ро судів, перевалки зернових вантажів.

Рік створення :

2013

Форма власності

Сучасний порт є конгломератом компаній, організацій і фірм різних форм власності, що виконують широкий спектр портових послуг і співпрацюють між собою на принципах державно-приватного партнерства.

Кількість співробітників (не обов’язково) : В адміністрації Одеського морського порту, ГП «ОМТП» і стивидорных компаніях налічується понад 8 тисяч робочих місць. Близько 100 тисяч чоловік задіяні в приватних і державних структурах, робота яких прямо або побічно пов’язана з діяльністю порту.

Сфера діяльності підприємства:

транспортна

Продукція/послуги:

широкий спектр портових послуг

Чи є сертифікати якості, ліцензії:

Сертифікат якості ISO9001 : 2008,