Астрейко Анна

«Мої Батьки кажуть, що все, чого досягає людина – це результат її віри, таланту і праці! Мені хочеться бути схожою на своїх батьків! А ще є люди, чий талант мене надихає – беру за приклад свого керівника з танців»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Займаюся вокалом та хореографією, але головне моє захоплення – це флай-денс. Дуже люблю подорожувати і знайомитися з усім новим. У вихідні – я катаюся на роликах і велосипеді по улюбленому парку та Одеському узбережжю. А взимку дуже люблю ковзани і не уявляю цю пору року без лиж !!! Уперше стала на них, коли мені було ще 3 роки. Обожнюю сніг, швидкість і трампліни! Улітку мені подобається плавати з маскою під водою і вивчати морський світ! Це дуже захоплююче!

Чому я займаюся саме цим

Мені подобається усе, що пов’язане з активним відпочинком. По-перше – спорт корисний для здоров’я, а по-друге – я хочу стати відомою танцівницею і хореографом, коли виросту, і навчати танцям дітей і дорослих. Мені подобається пізнавати світ разом зі своїми батьками, пробувати себе і знайомитися з чимось Новим.

Улюблена книга та автор

Моя улюблена книга – «Чарівник смарагдового міста».

Улюблений фільм або мультфільм

Я дуже люблю фільм «Аліса в країні чудес». Вірю, що в казку може потрапити кожна дівчинка!

Кумир

Мої Батьки кажуть, що все, чого досягає людина – це результат її віри, таланту і праці! Мені хочеться бути схожою на своїх батьків! А ще є люди, чий талант мене надихає – беру за приклад свого керівника з танців.

Про себе.

Ця ніжна, добра і мила дівчинка, чарівна блондиночка з блакитними очима, – дуже скромна і доброзичлива. І з першого погляду навіть складно уявити, що у свої 7 років Анюта стільки всього вміє. Незважаючи на ангельську зовнішність, має сильний характер: якщо є мета і бажання навчитися чомусь, то все інше – лише питання часу. У неї багато друзів як серед дітей, так і дорослих. В Анюти є домашні улюбленці, за якими вона стежить і доглядає. Вважає, що добро і гарний настрій зроблять світ ще кращим: «Я дуже люблю своє місто і свою країну – за її прекрасну природу і красиві місця, і за те, що в ній так багато всього цікавого!!!»

Що люблю поїсти

Взагалі, я не дуже люблю їсти :))) але від бабусиних вареників зі сметаною ніколи не відмовлюся !!! Мої улюблені фрукти – яблука і манго! А ще, як усі діти, обожнюю солодощі!!!

Улюблена цитата

Моя улюблена фраза: «Життя, як фотографія. Виходить краще, коли ти посміхаєшся» :::))) !!! Я намагаюся частіше посміхатися і радіти! Не люблю сумувати і ображатися.

Плани на майбутнє

Зараз я закінчую перший клас, тому мої найближчі плани – добре і весело відпочити на канікулах. Але заняття хореографією і флай не припиняються. Зараз наш колектив готується до участі в мюзиклі «Русалочка», моя роль – одна із сестер. Улітку будемо виступати на великій сцені, а далі плануємо поїхати в дитячий табір у Болгарії, там буде проходити міжнародний фестиваль. Ну і ми, звичайно, сподіваємося зайняти призові місця!!!