Айріян Еммануїл

«Veni, vidi, vici», що в перекладі означає «Прийшов, побачив, переміг»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Я учень 5 класу, успішно здав вступні іспити в першу гімназію. Незабаром планую почати навчання в школі акторської майстерності, а ще дуже захоплююся футболом.

Чому я займаюся саме цим

Я вибрав для себе футбол, тому що вболіваю за іспанську команду «Реал Мадрид», і саме ці гравці мотивують мене любити футбол. Також мені подобається акторство як професія, тому що вона дає шанс зробити успішну кар’єру, і стати всесвітньо знаменитим, а ще – реалізувати себе у творчості.

Улюблена книга та автор

Я дуже люблю всі книги серії «Гаррі Поттер» автора Джоан Роулінг.

Улюблений фільм або мультфільм

Улюблених фільмів в мене дуже багато, але на даний момент фаворит – «Месники».

Кумир

Мій кумир – гравець моєї улюбленої команди «Реал Мадрид», легендарний футболіст Кріштіану Роналду. Ще мені дуже подобається голлівудська зірка Том Харді, він знімається у багатьох крутих фільмах і телесеріалах.

Про себе.

Еммануїлові 9 років, і в цьому році він успішно перейшов у 5 клас. До 4 класу хлопець не особливо любив навчатися, але наприкінці навчального року кардинально змінив свої погляди на навчання. Хлопець поставив собі мету: виправити всі погані оцінки і стати найкращим учнем у класі. Має грандіозні плани на майбутнє, а без шкільних знань їх не досягти. Мета хлопчика – стати голлівудською зіркою, як Том Харді, а ще він мріє стати мільйонером і колекціонувати круті спорткари. Еммануїл дуже любить старшого брата і прагне бути схожим на нього.

Що люблю поїсти

Я люблю смачно поїсти, і як всі діти, просто обожнюю бургери!

Улюблена цитата

Слова, які історики приписують Юлію Цезарю після чергової перемоги: «Veni, vidi, vici», що в перекладі означає «Прийшов, побачив, переміг».

Плани на майбутнє

В майбутньому хочу стати зіркою Голлівуду.