«Асоціація жінок України «Дія»

Громадська організація «Асоціація жінок України «Дія».

Голова Правління — Наталя Делієва.

Місія — сприяння такому суспільному розвитку, при якому жінки і чоловіки здатні робити вільний соціальний вибір. Діяльність організації спрямована на сприяння досягненню фактичної рівності жінок і чоловіків, викорінення дискримінації за ознакою статі за допомогою реалізації різних соціальних програм.

Дата заснування 28 листопада 2016 р. За перші два роки відкрито 10 представництв в Україні: Київ, Кропивницький, Тернопіль, Первомайськ, Нова Каховка, Чернівці, Вижниці, Миколаїв, Ужгород, Рівне. Щомісяця «Дія» проводить бізнес-сніданки «Дієва кава» в формі нетворкінгу (networking). 2017, 2018 року проведено у м. Одеса 2 форуми – “Міжнародний жіночий «Дієвий Форум». Організатор трьох фестивалів «Руде місто» у м. Одеса. Постійно проводе благодійні заходи, акції. ГО «Асоціація «Дія» ініціювали Всеукраїнський проект «Жіноча дія в історії України». У 2018 учаниці «Дії» ГО взяли участь у 62 Сесії ООН,

Делієва Наталя: «Увійти в топ 100 успішних організацій України дуже приємно, але це висока відповідальність. Так як всі наступні проекти за якістю і принципам організації повинні бути тільки краще. А це постійна напружена робота і дія!