Благодійний фонд «Лучики Счастья»

«Лучики Счастья» — це міжнародний благодійний фонд родом з Одеси, який займається допомогою важкохворим дітям, людям з інвалідністю та безхатькам. «Фонд створювався, аби допомогти та подарувати тепло тим, хто опинився в тяжких життєвих обставинах», — каже засновниця та натхненниця організації Альона Чорна.

Сама Альона ще з дитинства співчувала знедоленим та виявляла потяг до благочинності: «Коли я була ще школяркою, до нашого класу перейшла дівчинка зі складною ситуацією: у неї загинули мама та бабуся й вона залишилася зовсім сама. Я прийняла рішення і привела нову однокласницю жити в нас удома. Батьки поставилися з розумінням і підтримали мене — дозволили дівчинці залишитись, доки не знайдеться її рідний батько». З тих пір допомога тим, кому в цьому житті пощастило менше, стала життєвим призначенням благодійниці.

За час свого існування Міжнародний благодійний фонд «Лучики Счастья» успішно реалізував чимало масштабних проектів та доклав багато зусиль, щоб зробити цей світ трішечки кращим. Найближчим часом Фонд планує зайнятися благоустроєм дитячих будинків, шкіл-інтернатів та будинків для літніх людей, аби наблизити українські «будинки милосердя» за комфортністю до європейського рівня.