Андрій Мурашкін

Актор, перекладач, есперт з новобудов, модель і креативний директор «Arber Group», brand face.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Охоплення декількох сфер: шоубіз, нерухомість і викладацька діяльність. Робота для мене – хобі, отримую моральне і матеріальне задоволення. Щасливий, коли люди діляться моїми контактами для співпраці з іншими людьми, як у нас кажуть в Одесі, зводять.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
У мене був важкий період в житті, і після декількох жорстких ударів з її боку почав займатися всім і відразу. Можливо досяг би більшого, якщо б почав раніше, але до цього працював довго в сфері роздрібної торгівлі.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Перш за все, для успіху необхідні віра в себе та чіткий план дій як мінімум на 5 років. Потрібно включити мозок, постійно вдосконалюватися у тій справі, якою зараз займаєшся, не лінуватися навантажувати себе на повну – як фізично, так і морально. І найголовніше – не дивитися назад у минуле.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Для мене найважливіше – повна віддача і цілеспрямованість.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Мої цілі – це щастя і впевнений добробут моїх рідних людей. Я не прагну стати Абрамовичем, оскільки вважаю, що людина абсолютно самодостатня, якщо може дозволити собі необхідні в житті речі.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я думаю, такі моменти трапляються в житті кожної людини. Я відчуваю підтримку близьких мені людей, і саме це дає мені сили на боротьбу з проблемами і невдачами. Віра в мене окрилює і дає новий приплив енергії, яким потрібно просто правильно розпорядитися і з мінімальними втратами пройти всі труднощі. Адже чим більше ми втрачаємо і віддаємо, тим більше до нас і повертається.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Для мене завжди великим прикладом в моєму житті були мої рідні: моя бабуся, яка виховала мене і дала мені багато тепла і затишку, і, звичайно ж, мій батько – справжній друг, мудра людина. Також це люди, які з нуля піднімали себе на провідні позиції, і ті, хто робив це не раз.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Це особисте питання, але я відповім: одного разу я опинився в ситуації, де вирішувалося життя людини, і я щасливий, що саме завдяки мені його життю потім нічого не загрожувало. Знаю, що у нього все добре тепер.

Ваша доленосна подія в житті?
Найпрекрасніша подія в моєму житті – це, звичайно ж, 11 липня 2004 року. Це народження мого сина Володимира. Є бажання, щоб подібна подія ще кілька разів трапилася в нашій родині.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
В людях для мене важливі багато якостей: пунктуальність, чистота мислення, трудоголізм (оскільки я сам такий), відданість і прагнення розвиватися.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
На жаль, я дуже швидко приймаю рішення. Іноді вони бувають невдалими. Розумію, що краще 7 разів відміряти і один раз відрізати, але у зв’язку з тим, що зараз дуже важливо приймати рішення швидко, – доводиться ризикувати. У будь-якому випадку, треба вчитися швидко і правильно приймати рішення, адже хто швидший – той і кращий.

Цитата: «Я відчуваю підтримку близьких мені людей, саме це дає мені сили на боротьбу з проблемами і невдачами»