Андрій Бурлуцький

Бізнес-тренер, актор, телеведучий, заслужений артист України

Освіта
Київський національний університет культури і мистецтв

Чому вирішили зайнятись проведенням бізнес-тренінгів?
Правильний напрямок мені підказало саме життя. Я зрозумів, що комунікація у сучасному світі відіграє надзвичайно велику роль. Особливо для бізнесу. У зв’язку із цим з’явився великий попит на послуги бізнес-консалтингу та тренінги. Тому я вирішив поділитися своїм досвідом та навичками, щоб навчити всіх бажаючих відповідних мовних технік та певних словесних прийомів. Завдяки цьому бренд Burlutskiy voice здобув авторитет та став добре відомим у ділових кругах. Я надаю людям ключі до успіху. Це стало моїм покликанням.

З чого треба починати, якщо розраховуєш досягти успіху?
Починати треба з того, чим зазвичай закінчуєш, — наполегливою працею 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Які навички та якості допомагають досягти успіху?
Більшість бізнесменів знає, що талант – це лише 1% успіху, тоді як 99% – наполеглива праця. Інші якості, які зазвичай вказують у резюме та мотиваційних листах, можуть допомогти у досягненні мети, але без працьовитості особливої ролі вони не зіграють.

Яких цілей плануєте досягти у майбутньому?
Віднедавна я почав дивитися на свою роботу та своє життя ширше, тому мене все більше цікавлять глобальні цілі. Та незалежно від того, що мати за мету, головне, я вважаю, це відчувати щастя, свободу, не втомлюватися пізнавати світ і себе, кохати та проживати кожен день як особливий.

Чи буває у вас так, що втрачається натхнення чи віра у себе? Як ви з цим справляєтесь?
Таке трапляється з кожним. У такій ситуації важливо не опускати руки та постаратись відшукати саме те, що підштовхує рухатись далі, надає драйву. Для кожного це може бути щось своє, наприклад, подорожі чи підтримка коханої людини.

Кого вважаєте найбільш значущою людиною у своєму житті? Ваші наставники та приклади для наслідування?
Захоплююсь особистістю Вінстона Черчілля.

Яке з рішень, що доводилось вам приймати, було найскладнішим?
Я вважаю, що в житті немає складних рішень. Рішення бувають лише вірними або невірними. Але про це зазвичай ми дізнаємося лише згодом. Зрозумівши це, далі ми бачимо, що життя триває, і є досвід, який нам пощастило здобути. Тому будь-яке рішення я приймаю доволі легко.

Яку подію вважаєте найдоленоснішою у своєму житті?
Думаю, така подія в мене ще попереду.

Чим займаєтесь у вільний час?
Дуже люблю подорожувати. Наразі я відвідав вже 62 країни світу.

Що ви більш за все цінуєте в людях?
Людяність.

Як зазвичай ви звикли приймати рішення: вирішувати швидко чи певний час обдумувати та зважувати всі за та проти?
Віддаю перевагу швидкому прийняттю рішень.

Що може вивести вас зі стану рівноваги?
На думку незрівняної Коко Шанель, немає нічого жахливішого за дурість. Мабуть, я з нею згоден. Та оскільки зазвичай зроблену дурість виправити неможливо, марно побиватись через це.

Що було найлегшим, а що найскладнішим, коли ви починали свій бізнес?
Розпочати бізнес майже ніколи не буває легко. Дуже важливо зберігати внутрішню впевненість, позитивне відношення до своєї справи, до життя, та не втрачати завзяття долати всі перешкоди, які обов’язково з’являтимуться на шляху до успіху.

Яке відкриття вам вдалось зробити у вашій професійній сфері?
Все колись було на кшталт велосипеду. Все колись і кимось було винайдене. І ми робимо власні відкриття кожного дня. А потім знаходимо згадки про них у книжках і впевнюємось, що мали рацію. Наприклад, відкриття власного голосу, його визволення. Нічого особливого не треба вигадувати, просто зняти затискачі і відпустити звук, який йде від самого серця, почути свій природний голос, що отримує відклик у Всесвіті.