Засновник дитячого продюсерського центру в Одесі.
Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я засновник і керівник дитячого продюсерського центру «Millennium Alliance Hall» в Одесі. У нашому центрі діти мають можливість займатися вокалом, музикою, хореографією, моделінгом, гімнастикою. Цього року відкрито нові напрямки: етикет, мистецтво бути ведучим.
На ринку ми вже шостий рік, за цей час відкрито 2 філії – одну в центрі міста, другу — на Таїрова.
Чому займаюся цим? Ну, напевно тому, що виходить, тому що є результати у дітей, тому що ці результати бачать батьки і довіряють нам найдорожче в своєму житті. А це дуже відповідально. Тому що найцінніше у дитини – це час, і просто відібрати його ми не маємо ніякого морального права.
Я сама виросла в спорті і так само виховую своїх учнів! Щоб чогось досягти в житті – потрібно працювати. Ніхто не народжується в пуантах або танцювальних туфлях – це щоденна, важка праця. Але за роботою ми не забуваємо про те, що дитина повинна бачити результат своєї праці, розуміти, заради чого вона працює. Для цього наші вихованці беруть участь у змаганнях, фестивалях, два рази на рік проходять обов’язкові звітні концерти, діти беруть участь у міських заходах, модних фешн-показах. У нас багато танцюристів є чемпіонами різних змагань, вокалісти показують відмінні результати на вокальних конкурсах, діти-моделі вже не перший сезон беруть участь у таких визначних проектах для нашого міста, як «Odessa Fashion Week», «Odessa Fashion Day». Їх знають і запрошують різні дизайнери, наші моделі затребувані на ринку. Звичайно ж, ми пишаємося цим, намагаємося тримати планку і з кожним роком піднімаємо її.
Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я з дитинства займаюся спортивними бальними танцями. Коли підросла, то ми з моїм партнером вирішили будувати свою кар’єру в Одесі. Він відкрив свою студію танцю, ми набрали перших дітей, провели батьківські збори, нам повірили діти. Але через пару місяців він змушений був виїхати через сімейні обставини, а я залишилася перед вибором: продовжувати справу, яку ми розпочали, чи все кинути? Дивлячись в очі батькам і дітям на черговому занятті, пояснюючи ситуацію, я зрозуміла, що не просто повинна, я зобов’язана працювати з дітьми далі. Так все і почалося.
Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Це дуже складно – але можливо! Чесно скажу, що сім’ї приділяю недостатньо часу, але у мене прекрасний чоловік, він теж дуже зайнята людина і знає, як це – коли не вистачає 24 годин у добі. Нам допомагають батьки у вихованні сина.
Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Не лінуватися працювати, не просто працювати, а «пахати». Дуже багато хто вважає, що досить найняти працівників, і справа піде. Ні. Все закінчиться, не встигнувши початися. Таке рішення може стати початком вашого швидкого кінця. Я вважаю, це стосується будь-якого виду діяльності. Для того щоб знати, яких людей брати в команду, потрібно самій побути і прибиральницею, і викладачем, і адміністратором, і керівником.
Тоді тобі почнуть довіряти люди. А з цим – уже прийде і успіх.
Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Хочу створити в Одесі професійний ансамбль спортивного бального танцю – формейшн з великою кількістю танцювальних пар, масштабними постановками. Мрію, щоб ансамблем «Millennium Alliance» пишалася Україна.
Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
На жаль, бувають. Я шалено дорожу кожним учнем у своїй студії. Ось їх майже 300 чоловік, але я нікого не змогла б просто так віддати, я кожного люблю! Займаючись з ними, я не просто працюю, я вкладаю частинку своєї душі в кожного. Буквально через півроку – я дивлюся на дитину, а її манери танцю, поведінки нагадують мої, і я розумію, що ці діти і є продовження мене. Це допомагає повернути натхнення.
Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Якщо в професії хореографа – то мої викладачі, які вклали в мене весь свій професіоналізм і майстерність.
Зі знаменитих людей мистецтва – це Айседора Дункан, авторка сучасного танцю, яка з ніг на голову перевернула весь світ західного мистецтва.
Хто міг би стати прикладом для наслідування? Напевно, Юлія Тимошенко. Не з політичних міркувань, а за внутрішнім змістом цієї особистості.
Ваша доленосна подія в житті?
Народження сина. Ця подія в моєму житті повністю змінила мій світогляд, розставила по-іншому пріоритети в житті.
Чим ви любите займатися у вільний час?
Проводити час з сином. Зараз такий період – він змінюється на очах, найменші нові рухи радують мене, і я захоплююся ним, як будь-яка мама.
Що ви цінуєте в людях найбільше?
Відповідальність. Ненавиджу, коли відвертаються від проблеми, а ще більше – коли перекладають її на іншу людину.
Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Відмовитися від юриспруденції. Але я ні про що не шкодую.
Які книги вплинули на ваш світогляд?
Робін Шарма «Монах, який продав свій «Феррарі».
Що зробило вас сильною?
Думаю, спорт.
Цитати: «Найцінніше у дитини – це час»
«Для того щоб знати, яких людей брати в команду, потрібно самій побути і прибиральницею, і викладачем, і адміністратором, і керівником. Тоді тобі почнуть довіряти люди. А з цим – уже прийде і успіх»