Тетяна Воропаєва

Ресторатор, засновник та власник ресторанної мережі «Сім’я ресторанів MAMAN» та компанії «Ресторанний аудит & Consulting». Автор більш ніж 20 концептів успішних ресторанів в Україні та за кордоном. Майстер НЛП, бізнес-тренер, тренер ресторанного бізнесу, фахівець у галузі люкс-сервісу, гастроексперт та гедоніст.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я успішна бізнес-вумен, ресторатор, дружина і мати. Я вважаю, що для щасливого і гармонійного життя повинен бути баланс у всіх сферах – бізнес, відносини, захоплення, сім’я, саморозвиток, здоров’я.
І потрібно займатися улюбленою справою. Ресторани – це моє життя! Я люблю смачно годувати гостей і дарувати їм позитивні емоції. Моя місія – робити людей щасливими! Наші ресторани входять у топ 100 кращих ресторанів України, у топ 10 кращих ресторанів Одеси! І це величезна гордість для мене. Так, за цим стоїть щоденна нелегка праця, але результат вартий зусиль.
Ще один напрямок моєї діяльності – це консалтинг і навчання персоналу в преміальних ресторанах. Я знаю про Luxury усе, і хочу ці стандарти впроваджувати в наше життя. Завдяки нашому навчанню, сервіс у багатьох ресторанах України став на порядок кращим і вищим, ніж сервіс у Європі.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
У моєму випадку кар’єра і сім’я нероздільно переплетені між собою, бо я і мій коханий чоловік Олександр Бергарт, а також наші доньки працюємо разом у нашому сімейному бізнесі. Тому з цим у мене проблем не виникає.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Уміння працювати над собою, розвиватися, удосконалюватися. Треба не боятися виходити за рамки, діяти, наповнювати себе гарними емоціями і враженнями, уникати токсичних людей, займатися тим, що приносить задоволення. Треба жити так, щоб від вас залишився слід у цьому світі.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Якщо говорити про свої плани на майбутнє, то мені б хотілося відкрити ще 3-5 ресторанних проектів. Я ніколи не хотіла мати ресторанну імперію, щоб не стати рабою свого бізнесу. Я хочу жити і отримувати від життя задоволення! У моїх планах також і продовження навчальної діяльності, і це буде не лише ресторанна сфера, але і сфера людських відносин.
Плюс, природно, ми будемо допомагати відкривати ресторани іншим людям.
А в далекому майбутньому – я бачу себе такою модною, стильною, дорослою жіночкою, яка сидить в барі на набережній Сардинії або Монте-Карло, попиває Moet Chandon і насолоджується життям!

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Ні, такого не буває. Адже я обожнюю усе, чим я займаюся. У мене чудова родина, є улюблені справи, які мене надихають. Зневіритися можуть тільки ті, хто не знають, чого насправді вони хочуть від свого життя. Якщо ти добре знаєш себе, щиро бажаєш здійснення своєї мрії — то обов’язково в тебе все виходить як треба.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мій чоловік Олександр Бергарт.

Ваша доленосна подія в житті?
Спасибі Всесвіту за те, що послав мені на моєму життєвому шляху мого коханого чоловіка Олександра. Він для мене рідна душа, надійне плече, справжній друг і опора в бізнесі та житті.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Я дуже люблю читати, можу «проковтнути» величезну книгу за день, але таке буває дуже рідко, адже завжди бракує часу. Як і кожна жінка, я люблю приділяти увагу собі, своїй зовнішності та внутрішньому світові.
Обожнюю подорожувати разом з чоловіком та дітьми, відкривати нові горизонти, дізнаватися таємниці нашої величезної планети.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, справедливе ставлення до оточення, інтелект і активну життєву позицію.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Мені дуже складно розлучатися з людьми, але ж у бізнесі такі рішення інколи доводиться приймати.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Я практикуючий майстер НЛП, тому я багато читаю спеціальної літератури. Що стосується художньої – то це, безумовно, Віктор Пелевін.

Що зробило вас сильною?
Самовдосконалення, бажання бути кращою за саму себе, а також бажання залишити після себе слід на цій землі, корисний для наступних поколінь.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Останнім часом я приділяю велику увагу саморозвитку і вдосконаленню себе, як у професійному сенсі, так і в особистій сфері. Я із задоволенням ділюся цими знаннями і напрацюваннями. Я хочу, щоб навколо мене було якомога більше щасливих та заможних людей!
Я за рік і 4 місяці схудла на 20 кг і помолодшала на 20 років – це ще одне моє велике досягнення.

Що вас надихає щодня йти вперед?
За дизайном людини – я маніфестуючий генератор, який наповнює і заряджає собою простір і усіх навколо. І щоб надихати інших, мені потрібно бути наповненою самій. Що мене надихає? По-перше, це подорожі. Я не можу довго сидіти на одному місці. Я обожнюю відкривати нові місця і нові смаки, знайомитися з новими людьми. По-друге – це історії успіху інших людей. Я приходжу в захват від того, що хтось домагається видатних результатів.