Злата Серпіонова

Cпорт – це життя

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Встановила національний рекорд України з плавання ( «Наймолодшого віку дитина, яка проплила дистанцію 25 метрів» ). Переможниця відкритих чемпіонатів з плавання, переможниця всеукраїнського кубка з плавання. Лауреат першого ступеню міжнародного фестивалю «Музика сердець» у складі ансамблю скрипалів. Лауреат міських фестивалів з вокалу. Призер всеукраїнського турніру з художньої гімнастики. Лауреат рейтингу «100 юних талантів Одеського регіону» у категорії «спорт».

Чому я займаюся саме цим…

Плавання – майже абсолютний фаворит серед видів фізичної активності, який дозволяє тренувати практично всі групи м’язів. Не навантажує при цьому суглоби, зв’язки і сухожилля, покращує роботу серцево-судинної системи, стимулює розвиток дихальної системи. Саме тому вибір батьків Злати випав на цей вид спорту.

Улюблена книга та автор

Їх дуже багато: за короткий час у дівчинки вдома зібралася ціла бібліотека дитячої літератури. З особливою любов’ю Злата ставиться до таких творів: «Попелюшка» Ш. Перро, «Чудова подорож Нільса з дикими гусьми» С. Лагерлефа, «Чарівник смарагдового міста» О. Волкова.
Златі також дуже подобається слухати аудіоказки.

Улюблений фільм або мультфільм

«Звірополіс». Там розповідається про сміливу кролицю, яка здійснила свою мрію, незважаючи на цілу низку перешкод.

Кумир

Наразі, з огляду на вік, кумирів у Злати немає. Її надихають успішні та старанні однолітки. Як і будь-яка дитина, Злата також намагається брати приклад з батьків.

Про себе

Знайомство з водною стихією почалося для Злати ще в перші дні життя з вправ і пірнання у ванні. У три місяці разом з матір’ю вона почала відвідувати бассейн для немовлят, а вже у рік і три місяці – перейшла до дорослого басейну.
Вперше 25 метрів Злата подолала у віці двох років і трьох місяців, однак про можливість фіксації рекорду батьки дізналися набагато пізніше. Злата плаває трьома стилями: кролем, брасом і на спині, а також пірнає в глибину. Дитина з легкістю демонструє свої навички у відкритій воді в морі, викликаючи захват у випадкових глядачів. Злата – дуже життєрадісна й активна дівчинка: займається художньою гімнастикою, відвідує уроки вокалу, а також навчається грі на скрипці та фортепіано за методом С. Сузукі та П. Столярского. Відвідує тренування на ковзанці та секцію в альпшколі.
Вільний час вважає за краще проводити на свіжому повітрі, граючись з однолітками, катаючись на біговелі, самокаті або велосипеді. Дуже любить читати з батьками книги.

Найсмачніша їжа для мене…

Сухофрукти (особливо фініки), горішки кеш’ю.

Плани на майбутнє (від імені мами)

Найголовніше для нас, батьків, що наша донечка отримує колосальне задоволення від перебування у воді і від усього, чим вона займається! Наше завдання – просто спостерігати. Ні ми, ні тренер, ні педагоги НІКОЛИ не чинимо тиск на дитину, вимагаючи результатів. Ми просто спостерігаємо. Про професійний спорт поки не йдеться – просто будемо прагнути покращувати наші результати, адже спорт – це життя! Хочемо, щоб наша дочка була здоровою і щасливою, робимо все можливе, щоб розвивати дитину всебічно, а якщо її бажання і вміння будуть збігатися з новими «рекордами» – ми тільки за і завжди будемо підтримувати нашу дівчинку!