Журнал «NOVA»

NOVA — це сучасний глянець, в якому поєднується цікава інформація і стильний візуальний ряд. Нас читають сильні, розумні та успішні жінки і чоловіки. Вони впевнені в собі, мають гарний смак і почуття гумору, керуються інтелектом і завжди хочуть більшого. Щомісяця ми стаємо частиною їх стилю життя. Вони вибирають нас — ми надихаємось ними.

Сьогодні життя кожного з нас — це калейдоскоп подій, інтересів і прагнень. Журнал NOVA тримає руку на пульсі часу, пропонуючи своїм читачам найактуальнішу інформацію: ексклюзивні інтерв’ю та стильні фотозйомки, модні тренди та новинки краси, освітлення цікавих подій і презентації кращих брендів. Основні теми видання: історії успіху знаменитостей, інтерв’ю з відомими особистостями, мода, краса, здоров’я, розваги. Наші читачі знають, чого хочуть, і ми пропонуємо їм саме це.

Нас можна знайти в Києві на фірмових стійках у великих торгових центрах, бізнес-центрах, готелях, медичних клініках, салонах краси, ресторанах. Ми є скрізь, де наші читачі проводять ділові зустрічі, займаються шопінгом, підтримують красу і здоров’я або просто відпочивають.

NOVA — це сучасний глянець для тих, хто тримає руку на пульсі мегаполісу. Він висвітлює найцікавіше зі світу моди, краси і дозвілля. У цьому журналі — всі грані успішного життя!

NOVA. Стильно. З любов’ю.