Юрій Нікітін

Музичний продюсер, талант-менеджер, ментор

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Продюсерський центр «Мама Мьюзік» цього року відзначає своє 20-тиріччя.
На сьогоднішній день ми представляємо інтереси і забезпечуємо менеджмент таких артистів, як «НеАнгели», Ольга Горбачова, Вєрка Сердючка і група «KAZKA».
Моя команда – це мої однодумці, ми як сім’я. Я можу покластися на кожного з них, тому що працюю тільки з професіоналами.
Я також запустив освітню програму «NIMBS Школа музичного бізнесу». У мене накопичилося багато інформації і матеріалу, який мені просто необхідно передавати далі тим артистам, які вже зробили перші кроки, витратили свої заощадження, але при цьому так і не почали заробляти.
Я сам пройшов довгий шлях і перші 10 років кар’єри діяв вкрай неусвідомлено, до кінця не розуміючи законів і устрою бізнесу. Прочитати ніде було, інтернету не було. Я пишу авторські програми – курси. Я їх проводжу для того, щоб заощадити час і гроші артистів.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я любив музику з самого раннього дитинства і завжди музиціював, грав на гітарі, у мене була своя музична група. Це було головним моїм захопленням у юності. Але вчитися я спочатку пішов до Київського швейного профтехучилища за спеціальністю кравець верхнього чоловічого одягу. Закінчивши його з відзнакою, вирішив далі цим займатися. У мене був швейний цех, я шив одяг і продавав його. Це приносило мені непогані гроші. Але в якийсь момент я зрозумів, що не можу суміщати. Після довгих роздумів я дійшов висновку, що музика – це те, що надихає і радує мене більше. І тоді я прийняв рішення повністю присвятити себе музичному бізнесу і вступив до Київського університету культури. Я кинув його на другому курсі, тому що зрозумів, що навчання у ВНЗ не дає мені необхідних знань, які я вирішив отримувати на практиці.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Потрібно поставити собі три головних питання «Що я роблю?», «Для кого я роблю?», «Навіщо я роблю?». Мені здається, дуже правильним вибрати для розвитку те, що подобається тобі найбільше. Справа, яка тебе дуже надихає. Не та справа, яка тобі приносить гроші, а саме та справа, яка тебе надихає.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Найголовніше для мене – розвиватися, самовдосконалюватися, бути щасливим і приносити користь при цьому.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Надійність, креативність. Насправді – нічого особливого, це загальнолюдські нормальні якості. Людина, з якою я працюю, повинна бути нормальною адекватною людиною, з якою можна про щось домовитися і покластися на неї.