Юлія Вітковська-Треба

Комерційний директор в рекламній компанії «Мега-Боард», телеведуча.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
У 2009 році, захищаючи диплом на тему «Рекламна діяльність», я вже зрозуміла, чим буду займатися. До того ж, мій чоловік теж працює в рекламній компанії – є з ким порадитися.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Мені подобається все, що стосується розвитку і зростання в бізнесі. І я вважаю вірним твердження про те, що реклама – абсолютний двигун торгівлі. Без піару і реклами, на жаль, у сучасному світі складно заявити про себе на ринку. Ось і прийшло бажання розвиватися в цій сфері.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Я займаюся йогою і добре знаю, що таке баланс. У мене прекрасна і велика родина. Вона поза конкуренцією, на першому місці. А бізнес – це сімейне дітище, в якому найбільша опора – чоловік. Я намагаюся дотримуватися рівноваги і встигнути те, що не встигається. Це життя.

Якими якостями, навичками треба володіти, щоб домогтися успіху?
У мене є поличка з улюбленими висловами. «Бажання – 1000 можливостей, Небажання – 1000 причин». Це всі навички, які необхідні. Бажання добитися результату має на увазі навчання і старання, після якого результат не змусить себе чекати.

Яких цілей ви хочете домогтися в майбутньому?
Скажу так: мета, безумовно, є. Але головне – процес. І ось від процесу досягнення мети я хочу отримувати задоволення і зберегти те, за що Богові кажу сьогодні «спасибі».

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
При поганій погоді – хандра … Але вона проходить, як тільки сонце виходить з-за хмар. Я оптиміст, тож мене складно засмутити. Усі проблеми я вважаю «завданнями», які можна вирішити.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Без роздумів – мій чоловік. Ми дуже різні, але перша людина, у якої я попрошу поради або схвалення – чоловік! У сім’ї повинна бути хоч одна розумна і розважлива людина!

Ваша доленосна подія в житті?
Їх три. Це три дати народження. На щастя, я багатодітна мама. І немає в світі нічого більш значимого, ніж народження дітей.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Я люблю йогу. Не тільки у вільний час, а й в невільний. Навантаження і розслаблення повинні бути не тільки розумовими, але і фізичними. І до того ж, я хочу якомога довше залишатися здоровою і молодою, а практика – це вірний шлях.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Доброту і розум.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Я щаслива людина. Напевно, не було в моєму житті моментів, коли б доводилося сумніватися так, щоб це було головним вибором у житті. Мабуть, все йшло своєю чергою і все сталося так, як повинно було бути.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Ще зі школи я закохана в класичну літературу. Тому книги з психології і бізнесу рідко стають моїми настільними. Я продовжую любити і читати «Війну і Мир», «Злочин і кара» та інші улюблені класичні твори. У них багато цінностей, які, на жаль, чужі сучасному суспільству. Я купаюся в задоволенні, перечитуючи класику.

Що зробило вас сильною?
Сила в спокої… Поки – лише треную її. А з іншого боку, багатодітна мама в принципі не може бути слабкою. Так що загартовуємося.

Як змінився ваш погляд на себе за останні 10-20 років?
Я стала мудрою і дорослою. Більше розумію і приймаю. Я любила життя тоді і люблю зараз. Але зараз більше усвідомленості і правильних вчинків.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Моє найголовніше натхнення в житті – це моя сім’я. Мої троє малюків і коханий чоловік дають мені силу, енергію і любов.

Цитати: «Головне натхнення в житті – це моя сім’я»
«Бажання добитися результату має на увазі навчання і старання, після якого результат не змусить себе чекати»