Юлія Броннікова

Сомельє Торгового Дому «Вина Світу»

Що вас надихає щодня йти вперед?
Інтерес. Інтерес до життя і пошук нового. Моя професія – це безмежний світ знань. Це стимулює і надихає мене.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я працюю сомельє в компанії ТД «Вина Світу». Ціна-Якість-Задоволення – це наш девіз. ТД «Вина світу» має понад 200 прямих зарубіжних контактів, працює з усіма винними країнами світу і є дистриб’ютором та імпортером вин і міцного алкоголю. Завдяки цьому у мене є можливість дізнаватися історію культури виноробства безлічі країн.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Це був переломний момент у моєму житті. Працюючи дизайнером інтер’єрів не один рік, я захотіла більшого – спробувати себе в новій сфері. І волею випадку мені пощастило дізнатися про набір до школи сомельє. Для мене це був виклик. Було дуже цікаво і боязко одночасно. Та інтерес переміг – я пройшла шлях від людини, яка зовсім нічого не знала про вино, до ведення дегустацій, навчання персоналу.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Досить складне питання. Все залежить від партнера і його підтримки. Мені пощастило – мій улюблений чоловік підтримує мене у всьому.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Цікавість. Віра в себе. Наполегливість у досягненні своїх цілей. Працьовитість і відданість.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Хочу підвищувати свій професійний рівень. Закінчити ще кілька ступенів навчання в школі сомельє і стати бренд-амбасадором.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Звичайно, я людина творча, і це призводить до високого емоційного напруження. А справляюсь завдяки підтримці моїх друзів (вони у мене чудові) і коханого. А ще є такий вислів: «У будь-якій незрозумілій ситуації – лягай спати». Мені допомагає.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
У моєму житті є люди, яких я поважаю і до думки яких я прислухаюся. Це моя мама і мої подруги. А також завжди довіряю своєму внутрішньому голосу.

Ваша доленосна подія в житті?
Розлучення. Воно змусило подивитися на життя по-новому, під іншим кутом. Мені сподобалося, що вийшло. Хоча це нелегко і непросто.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Кіно. Читання книг, але це здебільшого стосується професії.
Люблю готувати і вигадувати страви, ловлю кайф від цього. Цього року знайшла для себе малювання: медитативний стан і спокій. Люблю поспати, і коли мені це вдається, я користуюся нагодою.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність і вірність. Уміння відчувати і бачити красу в усьому.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Мені пощастило – цього не було в моєму житті.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
З дитинства багато читала. Перше враження справила на мене «Роксолана» Павла Загребельного. Потім, коли стала трохи старшою, – «Лезо бритви» Єфремова та «Майстер і Маргарита» Булгакова. Останнім часом це, в основному, книги з психології.

Що зробило вас сильною?
Я завжди була сильною. Довгі роки намагалася сховати це, але зрозуміла, що не можна боротися з собою. І тоді все стало на свої місця.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Я стала спокійніше дивитися на багато життєвих ситуацій. З роками стала мудрішою. Позбулася наївності, страху перед помилками, з’явилося бажання не поспішати.

Цитати: «Довіряю своєму внутрішньому голосу»
«Я пройшла шлях від людини, яка зовсім нічого не знала про вино, до ведення дегустацій, навчання персоналу»