Єлизавета Яковлєва

Якщо вмієш посміхатися життю, життя неодмінно посміхнеться тобі.

 

 

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Маю багато захоплень – займаюсь залюбки малюванням, ліпкою, акробатикою, акторською майстерністю.

Чому я займаюся саме цим…

Я просто не уявляю своє життя без творчості та активних справ: не люблю сидіти без діла, мені цікаво все, що нас оточує. Через свої захоплення я можу пізнавати навколишній світ кожного дня.

Улюблена книга та автор

«Перше знайомство: Пінгвіни» серії «Family books».

Улюблений фільм або мультфільм

«Пірати Карибського моря» та «Гаррі Поттер».

Кумир

Мій кумир – моя мама. А ще – Надія Дорофєєва – молода, красива, яскрава співачка та акторка з потужним голосом та харизмою. Кожного дня я слухаю її пісні та залюбки дивлюсь фільми з її участю.

Про себе.

Єлизавета – дуже активна та надзвичайно добра дівчина, її цікавить весь світ. Вона любить щодня робити та дізнаватись щось нове. Багатогранність вподобань та непосидючість дає можливість бути всебічно розвиненою дівчиною. У Лізи багато планів на майбутнє, і її батьки усіляко сприяють кмітливості і цікавості своєї донечки.
Єлизавета займається шахами, вокалом, танцями, акторською майстерністю, фігурним катанням і малюванням. Мріє стати відомим дизайнером та побачити весь світ.

Найсмачніша їжа для мене…

Обожнюю салат «Цезар». До вподоби мені болгарський перець, паштет від бабусі, а також ягоди та фрукти.

Плани на майбутнє

Найбажаніша мрія – створити власну колекцію одягу та стати відомим дизайнером. Хочу, щоб мої покази проходили у Парижі, біля Ейфелевої вежі. Також мрію мандрувати світом.