Єлизавета Бичак

Модель

 

1) Найяскравіший момент у вашому житті?
Як модель я брала участь у встановленні національного рекорду «Найдовший подіум України». Подіум довжиною 612 метрів був споруджений на рейдовому молі Воронцовського маяка. Команда Odessa Fashion Week вміє дивувати, спасибі їм.

2) Охарактеризуйте себе одним словом.
Кохання. Я вважаю, що хороше є в кожному з нас, і кожен гідний бути коханим. Рух у моєму житті задає саме серце.

3) Що ви цінуєте в людях найбільше?
Найбільше в людях я ціную щирість, почуття гумору і вірність. Також мені дуже подобаються розумні і цілеспрямовані люди, які ніколи не здаються. Які б труднощі не виникали в житті, вони завжди знаходять в собі сили продовжувати свою справу.

4) Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?
У мене є хобі – моделінг. Зробивши вибір на користь своєї майбутньої професії в сфері медицини, мені довелося відмовитися від подорожей по світу. Допомогла мені зробити вибір моя мама.

5) Ваша доленосна зустріч?
Є хороші люди, які приносили певні події в моє життя. Доля часто випробовує людину, перш ніж дати бажане щастя. Я вірю, що в моєму житті будуть зустрічатися позитивні, талановиті і щирі люди.

6) З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Необхідно поставити в житті конкретну мету – це перша сходинка на шляху до успіху. Далі просуватися до неї за принципом «вік живи – вік учись».

7) Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?
Головне для мене – моя сім’я і набуті знання. Я зрозуміла, що якісні знання – це сила і мудрість. За цим хочеться йти. Другорядне – рутинні справи.

8) Хто з великих жінок вас надихає?
Коко Шанель – стиль і елегантність у світі моди.

9) Ваш улюблений аромат
Улюблений аромат – Moschino «Funny».

10) Діяльність
Студентка і модель.

11) Освіта
Вчуся в «Медичному коледжі Одеського медичного інституту» Міжнародного гуманітарного університету за спеціальністю «Фармація».

12) Знак зодіаку
Водолій.

13) Улюблені книги
«Щоденник Анни Франк».

14) Улюблені фільми
«Не згасне надія», «Обитель Зла».

15) Сімейний стан
Вільна.