Назва компанії
виноробня «Маркіз де Лакарен»
E — Mail
[email protected]
Адреса
с.Шабо, Одеська область
Керівник підприємства
Крістоф Лакарен де Фабьяни
Рік заснування
2007
Форма власності
Приватна
Сфера діяльності підприємства
Авторські вина, виготовлені ручним способом
Продукція
Вина ТМ «Маркіз де Лакарен» виготовляються по давніх французьких рецептах. Крім того, Лакарен робить вино екологічно чистим способом, принципово не використовуючи ніяких хімічних домішок. У господарстві в Шабо відбувається повний цикл виробництва вина : збір винограду, виготовлення напою, розлив, витримка, упаковка і доставка майже по усій Україні. Такі вина в Європі називають «замкові». Це означає, що продукт від початку і до кінця виготовили в одному виноградному господарстві — шато
Регіон, який охоплений послугами компанії
Одеса і інші регіони України
Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Навесні 2016 року Крістоф Лакарен отримав ліцензію і акцизну марку на виготовлення вина ручним способом, а пізніше, і ліцензію на експорт.
Загальна інформація про компанію Лакарен вирощує 14 сортів винограду, серед яких 7-8 основних : каберне, совиньон, ркацители, шардоне, одеський чорний. Термін витримки вина в Шабо — мінімум 9 місяців. Маркіз показує льох з пляшками 2013-2015 років. Залежно від сорту і виду осаду вино на різних етапах виробництва зберігають в різному положенні і під різним кутом. Окремі пляшки треба прокручувати кілька разів в день. Упродовж трьох років Крістоф пропрацював в парфюмерній компанії в Парижі, де створював нові аромати.
Як партнер Лакарен працював і з фахівцями Львівської косметичної фабрики, де за півтора роки створив 21 аромат. Кожен аромат називався ім’ям з «донжуанського списку» Олександра Пушкіна : Ганна, Марія, Єлизавета, Наталія. Ідея створення такої колекції з’явилася у Лакарена після візиту в музей Пушкіна в Одесі. У 2004 році, за ініціативою Лакарена в міському саду Одеси поставили фонтан, який, окрім води, в теплу пору року розпиляв духи.
Його Крістоф задумав як подарунок Одесі з нагоди 210-річчя міста, а також на честь своєї полюбленої Маріани. Автором скульптурної композиції «Фонтан любові — живий фонтан» став художник Олександр Токарев. Скульптура зображувала чоловіка і жінку, а під ними — чашу з водою, куди щодня додавалося 250 мл духів. Сьогодні фонтан не функціонує.