Валентина Димова

Власниця рекламного агентства «Реклама Одеса & Україна»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Спеціалізація мого агентства – проведення будь-якої складності рекламних кампаній «під ключ» в будь-якій точці України. Відмінною особливістю є те, що у створенні і просуванні рекламних кампаній для наших клієнтів ми задіюємо пакет, який складається з трьох потужних інструментів: реклами, PR, маркетингу. У портфелі компанії більше 80 послуг різної складності. Ми займаємося відразу декількома напрямками: просуванням на ринку нових торгових марок, підтримкою існуючих брендів; політичною рекламою для кандидатів і політичних діячів; надаємо широкий спектр PR-послуг (комерційний, особистісний, політичний).
Ми «універсали». Нашими клієнтами є нові торгові марки, бренди, мережі франшиз, малий, середній і великий бізнес. Крім того, спеціалізація нашого агентства – «Антикриза». Цей напрямок давно охопив західні країни і зараз розвивається в Україні. Я рада, що на гребені хвилі ми стали одними з кращих фахівців у даній сфері. Особистий антикризис-менеджер круглий рік, 24/7.
Рекламна сфера перенасичена і дуже конкурентна. Тому компанія повного циклу автоматично випереджає вузькоспеціалізованих колег можливостями і послугами, які надаються. Комплексна робота над проектом клієнта ведеться великою командою, що забезпечує 100-відсотковий результат і безумовну якість кінцевого продукту.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я в рекламному бізнесі понад 14 років. І я люблю те, що роблю. За довгий шлях професійної діяльності я прийшла до моменту в кар’єрі, коли відчула в собі сили заснувати щось своє. Компанію, якій не буде рівних на ринку. Компанію, яка зможе задовольнити всі вимоги бізнес-сегменту на українському ринку. З такою місією з’явилася «Реклама Одеса & Україна».

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Потрібно знайти баланс, гармонію, навчитися делегувати і розставляти пріоритети.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Повинна бути пристрасть до того, що ти робиш, і чітке розуміння, навіщо ти це робиш і що ти отримаєш на виході; впевненість у собі, наполегливість, терпіння, мудрість, витривалість, здоровий авантюризм, воля до перемоги, цілісність, усвідомленість; потрібно бути стратегом і тактиком, уміти здобувати швидко і якісно нові навички, демонструючи гнучкість, комунікабельність, почуття гумору, інтелект (його ще ніхто не відміняв). Дуже багато значить правильне оточення. Важливий також азарт, тобто здатність сприймати все як гру і отримувати від неї задоволення. Ще – потрібно ділитися: чим більше ви ділитеся, тим більше ви отримуєте. Такий закон світобудови.

Яких цілей ви хочете досягти в майбутньому?
Масштабування своєї компанії. За багато років я придбала безцінний досвід, тож хочу ділитися ним як експерт у сфері маркетингу, реклами та піару. Є бажання відкрити ще кілька напрямків, які мене цікавлять. І ще я хочу себе реалізувати повною мірою як жінка: насолоджуватися своїм життям, собою, своєю родиною і своїм оточенням. Я люблю життя.

Чи бувають моменти, коли вас залишає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Буває. Рідко, але буває. Допомагає перезавантаження, просто відпочинок з родиною та близькими.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
У мене немає такого прикладу. Є збірний образ, він абстрактний. Я впевнена, що кожна людина сама по собі унікум, тому наслідувати когось цілком – це щонайменше нелогічно і смішно.

Ваша доленосна подія в житті?
Сподіваюся, вона у мене попереду.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Побути на морі. Воно мене і заряджає, і заспокоює.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, вірність, надійність, добре серце, характер, наявність цінностей (мається на увазі моральних), відкритість до сприйняття нового, цілісність.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Прийняти на себе відповідальність за життя найближчої і найріднішої людини.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Брайан Трейсі «Психологія досягнень», Ентоні Роббінс «Розбуди в собі велетня».

Що зробило вас сильною?
Я не вважаю себе сильною. Так, в мені є стрижень, є характер. Як казав герой одного радянського фільму: «Багато вас бояться, деякі навіть поважають». Але я перш за все жінка. І цим все сказано. Прерогативу бути сильними і мужніми віддаю нашим улюбленим чоловікам.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Змінився і змінюється далі. Якщо коротко: «Не намагайтеся боротися з темрявою, у неї все одно немає ніякої сили. Просто запаліть світло, щоб освітити свій шлях».

Що вас надихає щодня йти вперед?
Мої мрії і моя сім’я.

Цитати: «Повинна бути пристрасть до того, що робиш».
«Потрібно ділитися: чим більше ви ділитеся, тим більше ви отримуєте. Такий закон світобудови».