Туристична компанія «Join UP!»

Назва Компанії
Join UP!

Телефон
0800 21 05 79

E-mail
office@joinup.ua

Адреса
м. Київ, Харківське шоссе 201/203–2А

Web-site
www.joinup.ua

Рік заснування
2009

Кількість працівників
500

Додаткова важлива інформація про Компанію
Join UP!— багатопрофільний український туроператор. Компанію було засновано 2009 року як профільного оператора по ОАЕ, Таїланду та Домініканській республіці. На сьогоднішній день займає перші позиції на ринку, входячи в число найуспішніших туристичних компаній України.

Вітчизняний туроператор (із вітчизняним корінням та менеджментом) – тобто компанія чудово розуміє, що потрібно українцям. Ми усвідомлюємо, чого потребує наш покупець, тому знаходимо правильний продукт для клієнта.

Ми знаємо правильний підхід до партнерів, аби гуртом працювати для правильного позиціонування на ринку, підбирати відповідний ціновий сегмент для клієнтів. Робимо те, чого очікують від нас українці. Ми доволі лояльний туроператор, у нас є широка варіація перевезень. Здійснюємо вильоти з кожного регіону України, з якого тільки можливо.

Місія Join UP! доволі проста: ми маємо давати можливість відпочинку за кордоном максимальній кількості українців. А сам відпочинок повинен стати доступнішим для наших співвітчизників. І перевести екзотичні путівки до розряду масового продукту. Наразі щонеділі на острів Балі відлітають відпочивати понад 140 українських туристів. Раніше це були одиниці відпочивальників.

Новий напрямок для Join UP! — Албанія. Цього року ми ретельно підготувалися і виступили на ринку з найсильнішою пропозицією. Летимо чартером на Тенериф. У нас був досвід роботи з китайського напрямку, що дозволило подивитися іншими очима на продукт, і цієї осені ми представимо його для України зовсім з іншого боку. Також ми продовжуємо інвестувати у внутрішній туризм в Україні — Карпати, морські ресорти, здравниці.

У Join UP! немає жодного проекту, який би ми вважали невдалим. Колись на сайті ми вказували, що маємо понад 48 напрямків. Та два роки тому твердо вирішили: якщо ми в цьому напрямку є номером один — то все добре, а якщо номер два — допрацюємо і будемо першими.

Join UP!— або найкращі у своєму напрямку, або не займаємося ним взагалі. Не потрібна присутність задля галочки. Тому два роки тому ми видалили все зайве і зараз у нас 42 напрямки. Ми зробимо доступним відпочинок у Китаї, будемо здійснювати вильоти до цієї країни чотири рази на тиждень. Впевнені, що наші очікування виправдаються. Однозначно, ми будемо розвиватися та розширювати географію польотів як на зовнішні, так і на внутрішні напрямки.