Тулєшова Данелія

«Поки людина не здається, вона сильніша своєї долі»

Місто проживання

Алма-Ата, Казахстан

Рід діяльності, хобі

Співачка, переможниця вокального талант-шоу «Голос. Дiти »

Чому я займаюся саме цим

Данелія співає з дитинства – першим її музичний талант помітив батько, він закінчив музичну школу по класу фортепіано. Тож не дивно, що після наполегливих занять з вокалу та участі у різноманітних конкурсах дівчинка домоглася переможних результатів. А 2015 рік став особливо успішним для юної співачки, принісши їй дві вагомі перемоги на дитячих конкурсах: гран-прі та приз глядацьких симпатій на дитячому музичному конкурсі «Аялаган Астана -2015», а також – приз глядацьких симпатій на «Дитячій Новій хвилі 2015».

Улюблена книга та автор

Крессида Коуелл «Як приручити дракона»

Улюблений фільм або мультфільм

«Пригоди Паддінгтона», «Таємниця Коко», «Фердинанд».

Кумир

Всесвітньо відома співачка Уїтні Хьюстон.

Про себе

Данелія Тулешова, незважаючи на свій юний вік, вже встигла домогтися багато чого. Вона перемогла в конкурсі «Аялаган Астана», вийшла у фінал «Дитячої Нової Хвилі», де отримала «Приз Глядацьких Симпатій», взяла гран-прі на міжнародному конкурсі «Надії Європи». А зовсім недавно перемогла в дитячому шоу «Голос», що стало першим випадком, коли в українському проекті виграла іноземка. Її виступ під пісню групи «Океан Ельзи» викликав бурю емоцій і сльози слухачів, вони захоплювалися тим, як маленька тендітна дівчинка змогла розкрити всі грані такої складної і болючої для багатьох теми, як війна.

Що люблю поїсти

Фрукти, овочі та все, що готує мама.

Улюблена цитата

Поки людина не здається, вона сильніша своєї долі.

Плани на майбутнє

Продовжу займатися музикою, удосконалювати себе і свої виступи. Мені хочеться дарувати людям позитивну енергію і радувати шанувальників новими творчими успіхами.