Тренінг-корпорація «PSYCHOLOGY»

Назва компанії
Тренінг-корпорація «PSYCHOLOGY»

Телефон
067 762 04 78

E-mail
lebedeva.com.ua@gmail.com

Адреса
м. Одеса, вул. Жуковського, 15, оф. 210

Web-site
http://lebedevan.com.ua

Керівник підприємства
Лебедєва Наталія Віталіївна — кандидат психологічних наук, засновник Тренінг-корпорації «PSYCHOLOGY», директор фестивалю тренінгів «АНІМА ОДЕСА» — наймасштабнішого навчального проекту в Україні, голова атестаційної комісії УАБО, бізнес-тренер, практикуючий психолог.
Освіта – вища: психологія, педагогіка. 20 років професійного досвіду. У 2017 році отримала звання «Надбання Одеси». Лауреат рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону-2018». Переможець Всеукраїнського рейтингу WOMAN 500 «Найвпливовіша жінка України». Паралельно з цим — 20 річний досвід ведення особистого бізнесу в сфері прямих продажів та управління персоналом.
Спеціаліст з розробки, адаптації та проведення тренінгових програм та навчальних заходів. Автор великої кількості популярних тренінгів. Експерт у сфері навчання тренерській майстерності. Автор брендового тренінгу «Психологія успішних продажів», а також програм навчальних бізнес-тренінгів для тренерів і системи занять особистісного розвитку. Співпрацює з понад 70 компаніями по Україні. Створила ТОП (Тренерське Об’єднання Професіоналів)
Загальна інформація про компанію
Тренінг-корпорація «PSYCHOLOGY»- компанія, яка займається розробкою, впровадженням, та проведенням навчальних проектів.
Основні напрямки діяльності компанії: консультації психологів; бізнес-тренінги; тренінги для тренерів; тренінги особистісного росту; організація навчальних заходів, семінарів та тренінгів; корпоративні тренінги; корпоративне навчання; програми, що розвивають; тренінги для підлітків.

Рік заснування
2015 р

Сфера діяльності підприємства
Тренінги: бізнес-освіта, особистісний ріст, розвиток

Продукція/послуги
Тренінги

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Україна, Греція

Додаткова важлива інформація про Компанію
Корпорація «PSYCHOLOGY» – це співпраця автономних та успішних фахівців. У нас є гасло: «Тільки професіонали». Наука не стоїть на місці, а хороший фахівець – це той, хто постійно бере нові знання.
У нас є дві важливі місії. Перша стосується фахівців і колег, яких об’єднує корпорація. Нам важливо сприяти сталому розвитку і взаємообміну різними методами роботи. Сьогодні в психології багато напрямків, і кожен з них результативний. Якщо замикатися у вузькій сфері, то ми можемо бути не достатньо ефективні для конкретного клієнта. А ми хочемо бути універсальними.
Друга – стосується клієнтів. Ми хочемо допомогти людям проходити етапи життя максимально екологічно: не руйнуватися під час складнощів, наповнюватися радістю в хороший період. Депресія – проблема ХХI століття. Тому що люди переживають найзвичайнісінькі проблеми дуже глибоко, навіть неадекватно. Наше завдання – допомогти людям цінувати своє життя.