ТМ «Kariant»

Назва компанії
Kariant

Телефон
0675774430

E-mail
kariantanna@gmail.com

Адреса
Харків, вул. Станкобудівна д3, оф 3

Web-site
http://modnayazona.com.ua/ , https://modnaya-zona.uaprom.net/ , https://tm-karint.satu.kz/ , https://modnaya-zona.ru/ , https://rozetka.com.ua/seller/karianna/ , https://www.svitstyle.com.ua/shop_ua/modnayazona

Керівник підприємства
Ганна Кисіль, співзасновник компанії, керівник відділу продажів та маркетингу.

Рік заснування
2003 рік

Форма власності
ФОП

Кількість працівників
70

Сфера діяльності підприємства
Виробництво та інтернет-продажі

Продукція
Верхній жіночий та чоловічий одяг

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Україна, Росія, Казахстан

Додаткова важлива інформація про Компанію
ТМ Kariant є найкращим постачальником ШК «МоднаКаста» та «Розетка».

TM Kariant є одним із найкращих виробників верхнього чоловічого та жіночого одягу, який відповідає світовим стандартам якості та експлуатаційної надійності. У своїй роботі ми використовуємо виключно висококласні матеріали найвищої якості та найкращі сучасні технологічні методики.
Свій виробничий шлях наша команда фахівців почала ще в 1992 році і до сьогодні не припиняє рости та розвиватися, набуваючи нових досконалих навичок та знань у сфері виготовлення стильного та якісного верхнього одягу. Наша діяльність офіційно зареєстрована в 2003 році.
Одним з головних переваг компанії Kariant є те, що ми піднімаємо на вершину успіху сімейну справу, тому кожен член сім’ї вкладає максимум сил в її розвиток і процвітання. Ми створюємо дійсно унікальні моделі, надаючи своїм споживачам щомісяця 7000 висококласних виробів.
Наша команда складається з понад семидесяти кваліфікованих фахівців, які старанно працюють на трьох виробництвах, створюючи високоякісні вироби. Ми співпрацюємо з багатьма шопінг-клубами та партнерами, які займаються інтернет-продажами. Наша команда виробляє справді зручний, якісний та модний верхній одяг для чоловіків і жінок, вартість якого доступна кожному!