Симонян Карина

«Вибирайте завжди найважчий шлях. На ньому ви не зустрінете конкурентів»

Рід діяльності, хобі

Вчуся в школі, займаюся танцями, граю на фортепіано

Чому я займаюся саме цим …

Я люблю грати на фортепіано, тому що це дуже творчий і захоплюючий процес. Музика приносить мені задоволення, радість і позитивні емоції. До речі, гра на фортепіано розвиває розум, пам’ять, логіку, координацію, креативність, наполегливість, уяву, художнє сприйняття світу і багато чого іншого. Вечорами мені подобається грати для батьків і молодшої сестрички. Можливо, у майбутньому я стану професійним музикантом.
А ще мені подобається танцювати, тому що це дуже веселе заняття, яке збагачує мій внутрішній світ! Мистецтво танцю дарує позитивні емоції, робить рухи природними і красивими. У всіх танцюристів горда постава, правильна координація рухів, витончена пластика. Я вже вмію відчувати ритм і розуміти характер мелодії, розвиваю в собі художній смак і творчу фантазію. Я вважаю, що вміння гарно танцювати – це обов’язковий навик для юної леді.

Кумир.

Надія Дорофєєва з групи «Время и стекло»

Про себе.

Дитинство – це чудова пора: можна радіти таким простим речам, як перший сніг або дзвінкий весняний струмочок, можна уявляти себе ким завгодно і створювати чарівні світи. А ще я щиро радію святам, адже навколо веселощі, сміх і подарунки. Я помітила, що дорослі часто не дуже раді наближенню свят, тому що це означає додаткові турботи.
Однак щасливе дитинство першою чергою залежить від сім’ї. Якщо вона міцна і дружна, якщо дитина відчуває себе коханою, то дитинство зовсім точно буде світлим і радісним. Мені пощастило: моя сім’я робить все для того, щоб моє дитинство було саме таким. Я дуже їх люблю і в майбутньому для своїх дітей постараюся зробити все, щоб і у них було таке ж щасливе дитинство.

Що люблю поїсти?

Салат «Олів’є», торт «Наполеон»

Улюблена цитата

«Вибирайте завжди найважчий шлях. На ньому ви не зустрінете конкурентів».

Плани на майбутнє

У майбутньому я планую розвиватися в творчому напрямку, відвідувати різні кастинги, домагатися успіху і визнання. Головне, щоб це не заважало моєму навчанню в школі. На даний момент не можу виділити одну професію, але абсолютно точно хочу, щоб вона приносила користь суспільству. Я вважаю, що в житті потрібно робити упор на те, що по-справжньому цікаво. Дуже важливо бачити нові можливості і завжди вчитися чомусь новому!