Світлана Сівкова

Ресторатор, продюсер свята

1. Найяскравіший момент у вашому житті

День, коли прийшло прозріння своєї духовної сили і початок розвитку на цьому шляху. Я навчилася практикувати стан щастя кожен день в дрібницях, незалежно від обставин. Я знайшла джерела свого натхнення: впливають близькі люди, нові враження, подорожі, зміна обстановки.

2. Охарактеризуйте себе одним словом.

Світла.

3. Що ви цінуєте в людях найбільше?

Винахідливий розум, щедрість душі і позитивний настрій. Якщо говорити про роботу, то моя команда – це «мої люди». Ті, хто незалежно від часу й обставин приходять у твоє життя, щоб доповнити його, «твої» по духу. І я дуже рада, що в житті мені щастить на таких людей.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

Моя професія гармонійно вписалася в моє життя. Вибір був моїм, а Натхнення і впевненість додає мені моя велика родина. Захоплення і стали моєю професією. Ще в дитинстві я організовувала дворові концерти, театральні вистави, а згодом друзі і знайомі стали просити допомоги в організації свят. Це приносило величезне задоволення і згодом перетворилося у бізнес-проект Sweet Art Event Agency. А захоплення Італією, її історією, культурою, архітектурою, людьми і кухнею увінчалося створенням італійського ресторану Limonchello в Одесі. Відмовитися, мабуть, довелося від роботи у банківській сфері, адже я є економістом за освітою.

5. Ваша доленосна зустріч?

Доленосна Зустріч з моїм чоловіком кардинально змінила моє життя. Це та людина, яка підтримує мене в моїх починаннях. Саме він підтримав мою ідею відкриття італійського ресторану. Побувавши вперше в Італії, я так надихнулася її легкою і водночас смачною кухнею, що задумала створити ресторан.

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

З побудови і візуалізації мети. Коли ви уявляєте мету вже досягнутою, тоді і завдання вишиковуються у зрозумілий алгоритм. Картинка повинна бути якомога більш докладною. Ви повинні її побачити в найдрібніших деталях! І працювати, звичайно. Багато працювати! Ще одна важлива умова для успіху – впевненість у собі! Я завжди намагаюся взяти планку вище, ніж раніше. І не зупиняюся на досягнутому. Часто це крок у невідомість, буває навіть страшно, але дуже важливо йти вперед.

7. Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?

Завжди залишатися Людиною розумною з люблячим серцем і відкритою душею. Для мене так само важливо вірити в себе, відчувати підтримку близьких мені людей, бачити позитивні результати моєї роботи в емоціях моїх друзів і Клієнтів. Другорядне – це мішура, яка віддаляє нас від цього. Це те, що люди хочуть показати зовні. А важливо те, що всередині!

8. Хто з великих жінок вас надихає?

Мені імпонує принцеса Діана. Однак надихають мене позитивні результати своєї роботи, щасливі і вдячні Клієнти, емоції гостей.

9. Ваш улюблений аромат?

Духи Agent Provocateur

10. Діяльність

Ресторатор і Продюсер свята.

11. Освіта

Вища економічна.

12. Знак зодіаку

Телець.

13. Улюблені книги

«Камо грядеши» Генріка Сенкевича.

14. Улюблені фільми

«Життя прекрасне» режисера Роберто Беніньї.

15. Сімейний стан

Заміжня.