Стрюченко Даніель

«Якщо ти шукаєш світло, то врешті-решт можеш його знайти. Але якщо ти шукаєш темряву, ти завжди і всюди будеш бачити тільки пітьму»

Місто проживання

Миколаїв

Рід діяльності, хобі

Я дуже люблю спорт і займаюся ним з самого дитинства. В основному віддаю перевагу великому тенісу, також граю ву футбол. Люблю іграшкову зброю «NERF», тому що вона безпечна і крута. У школі мені подобається ставити наукові досліди, проводити експеримент з хімії та фізики.

Чому я займаюся саме цим

Як відомо, рух – це життя, тому займатися спортом не лише корисно, а й необхідно. Ранок, який почався з тренування, заряджає енергією на весь день і найкращим чином позначається на моєму самопочутті. Також серед моїх захоплень – фізика і хімія, тому що я люблю досліджувати, пізнавати цей прекрасний світ, і спостерігати за всіма його проявами.

Улюблена книга та автор

Велика дитяча енциклопедія, тому що в ній дуже багато цікавої і корисної інформації. Люблю міфи стародавньої Індії та Греції.

Улюблений фільм або мультфільм

«Аватар: Легенда про Аанга», «Джуманджі: Поклик джунглів», «Кролик Пітер».

Кумир

Співак і шоумен Потап, тому що він талановитий, веселий і артистичний.

Про себе

Даніель – активний та допитливий. Він прагне розвивати свої таланти, ніколи не сидить на місці, уміє красиво розповісти цікаву історію. У хлопчика – глибокі пізнання в хімії та фізиці і високий рівень ерудиції, а також – значні досягнення в спорті. Всебічно розвинена маленька особистість – так можна охарактеризувати Даніеля.

Що люблю поїсти

Люблю печиво і картоплю пюре, із фруктів – найбільше полуницю, банан і яблука.

Улюблена цитата

«Якщо ти шукаєш світло, то врешті-решт можеш його знайти. Але якщо ти шукаєш темряву, ти завжди і всюди будеш бачити тільки пітьму».

Плани на майбутнє

Я б дуже хотів стати винахідником! Придумати інноваційні ліки або корисний пристрій, який полегшить людям життя. Також я мрію стати мандрівником, добувати дорогоцінні камені і метали з надр нашої планети.