Сорочев Ростислав

«Якщо ти хочеш досягти мети, потрібно кожен день хоча б трішки до неї просунутися»

Місто проживання

м. Київ

Рід діяльності, хобі

Я навчаюсь у початковій школі, заняття намагаюся не пропускати, тому що на них весело і цікаво. Оцінки в школі у мене хороші. Також я займаюся бойовим мистецтвом «джиу-джітсу», брав участь у багатьох змаганнях і перемагав суперників.

Чому я займаюся саме цим

Мама завжди каже, що освіта необхідна для майбутнього, тому більшу частину свого часу я присвячую урокам. У школі ми вивчаємо безліч різних предметів, які знадобляться нам у житті. Ще я дуже люблю фізкультуру, коли заняття проходять на свіжому повітрі. Я вибрав для себе бойове мистецтво «джиу-джітсу», тому що мені подобається ця філософія. Тренування проходять дуже весело, ми не тільки боремося, а й багато граємо, а ще «джиу-джитсу» – це м’яка техніка єдиноборств, що мені дуже підходить.

Улюблена книга та автор

Дуже люблю «Карлсона», автор – Астрід Ліндгрен. А ще – «Маленького Принца» Антуана де Сент-Екзюпері.

Улюблений фільм або мультфільм

Фільм «Гарфілд» про рудого котика – мій улюблений, а ще казка «Пітер Пен» і фільми «Один вдома».

Кумир

Джон Сіна, американський рестлер, який виступає в федерації рестлінгу WWE. Джон Сіна виграв 25 чемпіонських, з них 16 – світових.

Про себе

Ростислав – звичайний хлопчик, який дуже любить свою сім’ю, а особливо – старшого брата, який є прикладом у всьому. Обидва хлопці дуже люблять тварин. Ростислав дуже веселий і легкий на підйом, завжди прийде на допомогу у важкій ситуації. У вільний час любить ігри на свіжому повітрі і смачно поїсти!

Що люблю поїсти

Авокадо, макарони з сиром.

Улюблена цитата

Якщо ти хочеш досягти мети, потрібно кожен день хоча б трішки до неї просунутися.

Плани на майбутнє

У майбутньому хочу добре вчитися в школі, продовжувати займатися спортом, досягати в усьому успіху і весело проводити час з друзями!