Руслана Орленко

Телеведуча

1) Найяскравіший момент у вашому житті?

Завдяки моїй професії в моєму житті дуже багато яскравих моментів! Я пам’ятаю, як батьки вперше привели мене на конкурс дитячих талантів і до сих пір відчуваю смак першої маленької перемоги. Все, що вони вкладали в мене в дитинстві, тепер допомагає мені йти вперед.

2) Охарактеризуйте себе одним словом.

Весна. Саме так називають мене мої рідні і близькі. Поруч зі мною завжди посміхаються і заряджаються позитивом.

3) Що ви цінуєте в людях найбільше?

Перш за все ціную щирість, порядність і прийняття себе. Для мене важливо, щоб людина була собою, уміла визнавати свою неправоту і щиро раділа тому, в чому вона суперкрута!

4) Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

Головне, від чого ніколи не варто відмовлятися, – від своєї мрії! Якщо з дитинства ти розумієш, що тобі подобається бути в центрі уваги, ділитися гарним настроєм, постійно посміхатися і багато говорити, то ніякий диплом «міжнародних економічних відносин» не втримає тебе від того, чим ти в підсумку будеш займатися. Моя професія прийшла до мене сама, я просто мріяла, а Всесвіт допомагав мені, надаючи можливості. У моєму житті завжди відбувається так, як я цього хочу. Тому я щиро вірю в силу думок і бажань!

5) Ваша доленосна зустріч?

Зустріч з собою. Той день, коли я прийняла себе такою, якою я є. Коли усвідомила свої сильні сторони і те, що я можу дати цьому світу. Коли ти вивчаєш себе, ти пізнаєш весь світ справжнім!

6) З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

Починати завжди потрібно з того, що подобається, і вибирати свій шлях! Адже йдучи не своєю дорогою, ми ризикуємо так і не знайти справжнє щастя. Вибір майбутнього повинен бути органічним і властивим нашому внутрішньому світові. Тоді, чим би ми не займалися, ми завжди будемо успішні!

7) Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?

Головне в моєму житті – це сім’я. Завдяки їй у мене завжди є крила за плечима і сили рухатися вперед. Я ціную тих, хто мене оточує, і завжди готова допомогти. Важливо завжди залишатися людьми і бути добрими один до одного.

8) Хто з великих жінок вас надихає?

Я люблю спостерігати за успішними і цілеспрямованими жінками сучасності і вивчати історії великих жінок, що змінили світ. Мені подобається особливість Тіни Кароль завжди залишатися собою і не зраджувати своєму таланту. Я захоплююся здатністю Коко Шанель йти вперед, не боячись показати світу свої ідеї. І схиляюся перед мужністю і цілеспрямованістю великої Жанни Д’арк.

9) Ваш улюблений аромат?

Lancome La Vie Est Belle.

10) Діяльність?

Телеведуча, іміджева ведуча бренд-заходів, церемоніймейстер, блогер.

11) Освіта?

Магістр міжнародних економічних відносин.

12) Знак зодіаку?

Овен.

13) Улюблені книги?

Трилогія «Атлант розправив плечі» Айн Ренд, «Шлях мирного воїна» Ден Міллмен.

14) Улюблені фільми?

«Один вдома». Я така ж креативна і спритна, як і Кевін. (Посміхається).

15) Сімейний стан?

Незаміжня.